Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Yelek Modelleri

Şiş örgü modelleri ile örülmüş yeni yelek modelleri yapılışı hazırladık. Bu modelden yola çıkarak farklı şiş örgü örnekleri kullanarak yeleği örebilirsiniz. Saç örgü modelleri, burgu örgü modelleri, zincir örgü modelleri gibi pirinç örgü modelleri gibi birçok model kullanıp yelek modellerini örebilirsiniz. Tüm saydığımız bu modellerin yapılışını önceki yazılarımızda bulabilirsiniz. Şişte yelek modelleri için tek renk ipleri veya birbiri ile uyumlu renkleri kullanarak örebilirsiniz. Örgü yelek modelleri anlatımlı olarak birçok örneğimiz var. Hepsini inceleyebilir ve beğendiklerinizi kendiniz için, sevdikleriniz için örebilirsiniz. Yeni yelek modelleri anlatımına geçiyoruz. Başlıyoruz.

Yelek Modelleri Örgü Anlatımlı

Yelek uzunluğu 55 cm, göğüs çeveresi 92 cm, uzunluk 52 cm. Siz kendi bedeninize göre cm ölçülerini ayarlayabilirsiniz. Yeni yelek modeller için ilmek sayılarını ayarlayarak örebilirsiniz. Çok şık ve değişik bir yelek. Çok güzel bir yelek. Alt kısma isterseniz tek renk olarak da, örnekli modeller kullanabilirsiniz. Modelin şemasını ayrıntılı bir şekilde hazırladık. Şemalarda gösterilen örneği dilerseniz değiştirebilirsiniz.

Yeni Yelek Modelleri 11

Yeni Yelek Modelleri 2

Yeni Yelek Modelleri 5

Şemalarımız bu şekilde. 3 parça halinde örüyoruz. Etek ucu kısmı, sırt kısmı ve önler kısmı. Daha sonra birleştirme işlemlerini yapıyoruz. Tüm parçaları örüp birleştirdiğimizde önlerden ilmek toplayıp 2 düz 2 ters lastik örerek tamamlıyoruz. Yelek çok şık duruyor. Nasıl durduğunu merak ediyor musunuz. Hemen paylaşalım. Ve üstte duruşunu da görelim. Genç kızlar içinde çok güzel bir model olacaktır. İşte yeni yelek modelleri gri tonlarında harika bir yelek.

Yeni Yelek Modelleri 10

Yeni Yelek Modelleri 3

Yeni Yelek Modelleri 1

Yeni Yelek Modelleri

Yeni Yelek Modelleri 6

Yeni Yelek Modelleri 4

Yeni Yelek Modelleri 8

Yeni Yelek Modelleri 7

Yeni Yelek Modelleri 12

Yeni Yelek Modelleri 9

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8407

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler