Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgü Süveter Modelleri

Sizlere örgülerinizde fikir verecek şahane bir el örgü süveter modelleri hazırladık. Tek bir model ama birkaç açıdan çekilmiş fotoğrafı hazırladık. Örgü severler hemen resme bakarak modeli çıkartacaklardır. V trabzanlarla yapılmış renk renk çizgili bir süveter. Aynı renkleri kullanarak farklı tığ işi örneklerini kullanarak süveterler örebilirsiniz. Boyunu uzatarak örgü tunik modellerinde kullanabilirsiniz. Süveter modellerini dantel ipleri ile bübü yünleri ile örerek kullanabilirsiniz. Yuvarlak motifli süveter yapılışı dantel ipleri ile merserize iplerle örebileceğiniz bir örnek. Dantel örgü süveter yapılışı çok beğeneceğiniz diğer modeller arasında. Batik iplerle örülmüş şahane bir örnek. Daha fazla süveter modellerinin tarifine ulaşmak isterseniz önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Şimdi çok beğeneceğiniz el örgü süveter modellerinden güzel bir fikir. Hadi inceleyelim.

Örgü Süveter Modelleri Kadın

Ünlü markalarda gördüğümüz örgüleri çok pahalı fiyatlara almak zor olabiliyor. Bütçelerimiz malum. Hele şu günlerde. Örgü biliyorsak markalarda satılan pahalı örgü modellerini kendimiz örebiliriz. V trabzanlarla yapılan el örgü süveter modelleri kırmızı, sarı, yeşil,beyaz gibi renkleri kullanabilirsiniz. Elinizde olan ipleriniz varsa onları kullanabilirsiniz. El örgü hırka modellerinde de kullanabilirsiniz. Uzun yelek modellerinde de. Şahane olur.

El Örgü Süveter Modelleri 4

V trabzanlar örülmüş 1 turda, diğer turda ise üzerine sık iğneler yapılmış. Sizde aynı şekilde örebilirsiniz. Veya beğendiğiniz farklı tığ işi örnekler varsa onları kullanabilirsiniz. Popcornlar mesela. Çok güzel olacaktır. Arka kısmını da istediğiniz gibi yapabilirsiniz. El örgü süveter modelleri nasıl inceleyelim. Ayrıntılı tarifi maalesef yok.

El Örgü Süveter Modelleri 5

El Örgü Süveter Modelleri 3

El Örgü Süveter Modelleri 2

El Örgü Süveter Modelleri

El Örgü Süveter Modelleri 1

Kaynak : http://thefashionhall.com.br/2013/12/get-the-look-cropped-croche/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler