Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bardak Altlığı Örgü

Sırada bardak altığı örgü modelleri var. Bardak altlığı modellerini sadece örgülerden değil keçelerden, kumaşlardan da yapabilirsiniz. Makrome bardak altlığı, epoksi bardak altlığı yapabilirsiniz. Ama bugün bizler örgüden bahsedeceğiz. Çiçekli bardak altığı kahvelerinizi yudumlarken, çayınızı yudumlarken sizlere eşlik edecek. Çiçekli motifi son turdan sonra kare motife çevirerek bebek battaniyesinde de kullanabiliriz. Ne dersiniz battaniyede de güzel olmazmı. Bence çok güzel olur. Bardak altlığı yapımı örneği evde kalan ipleri değerlendirmek içinde kullanılabilir. Renk renk örülüp dekoratif yastık modellerini süslemede, motifli runner yapımında da kullanılabilir. Duvar süslemelerinde kullanılabilir. Eğer sizinde aklınıza gelen fikirler varsa bizlerle paylaşabilirsiniz.

Biraz daha önce yaptığımız bardak altlıklarının bazılarına değinelim. Kağıt iple bardak altlığı örmüştük. İpi değiştirerek pamuklu iplerle de örebilirsiniz. Tarifine kağıt ipten bardak altlığı yapımından ulaşabilirsiniz. Örgü bardak altlığı modelleri ve yapımı ise mandala örgü modellerinden. Tam parça ipleri değerlendirmelik model. Sırada ise makrome bardak altlığı yapımı var. Kolayca birçok renkle örebileceğiniz örneklerden. Şimdi ise tığla ördüğümüz bardak altlığı örgü modelinin anlatımına geçelim.

Kolay Bardak Altlığı Yapımı

Bardak Altlığı Örgü

 

Sarı, pembe, mavi tonlarında örülmüş bardak altlıklarını inceliyoruz.  Battaniyelerde kullandığımız bir motiften ardak altlığı örüyoruz. Fotoğrafta da görüldüğü gibi örgülerimizde seçtiğimiz iplerin malzemesi görselliğini, kalitesini nasıl etkiliyor görüyoruz. Bardak altlığı örgü modeli kolay örneklerden. Biraz tığ işi biliyorsanız videodan takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Şimdi nasıl örüldüğünü izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler