Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Örgü Çıtçıt Toka Yapımı

Kız çocukları için sevimli bir toka yapılışı hazırladık. Örgü çıt toka modellerini kız çocuklarına, bebeklere örebilirsiniz. Fazla ip gitmediği için artık ipleri değerlendirmek için örgü toka modellerini örebilirsiniz. Bugüne kadar örgü toka modellerinden çok güzel modellerin yapılışına değindik. Örgü çiçek modelleriyle, kanaviçe etamin örnekleriyle, amigurumilerle çeşit çeşit tokalar ördük. Mesela kolay modellerden biri olan ponpondan ayıcık toka yapılışı çok hoşunuza gidecek. Örgü çıtçıt toka yapımı için sık iğnelerle taban hazırlayıp üzerini el nakışı modelleriyle, çiçeklerle, kurdele nakışıyla, kanaviçeyle süsleyebilirsiniz. Bebek örgüsü saç bandı yapımı hoşunuza gidecek diğer modeller arasında. Yine saç bandında kullanılan süslemeleri toka modellerinde de kullanabilirsiniz. Tığla örgü çıtçıt toka yapımı için detaylara geçiyoruz. Renk renk sevimli tokalar örüyoruz.

Tığla Toka Nasıl Örülür?

Kızıl, esmer, sarışın, kumral… Renk renk bebek figürlü örgü toka modelleri örebilirsiniz. Tığla örgü  çıtçıt toka yapılışı detaylarını videodan öğreneceğiz. Sık iğnelerle ip renk değişiklikleri yapılarak bebek figürü görüntüsü veriliyor.

Tığla Örgü Çıtçıt Toka Yapımı

Çok sevimliler değil mi. Birazdan bu güzel tokanın nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Pamuklu iplerle tokayı örebilirsiniz. Hazırsanız hemen anlatıma geçelim. Detaylarıyla toka nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler