Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Alize İple Üçgen Şal Yapılışı

Çeyizlik örgü modelleri olarak görür görmek yapmak isteyeceğiniz modellerden. Alize iple üçgen şal yapılışı. Baklava dilimleri içinde kirpiklerle tamamlanmış çiçekleri barındıran örneklerden. Alize ipin her rengiyle çok şık duracak. Hatta bu modelde çiçeklerin orta kısmına inciler de dikebilirsiniz. Kış düğünlerinde gelinlerin omuzlarında çok şık duracak. Örgü şal modellerini keyifle yapabilir severek kullanabilirsiniz. Alize iple üçgen şal yapılışında videoda seçilen renk de çok güzel olmuş. Genelde krem rengini seçeriz. Ama iplerde renk seçeneği oldukça fazla. Ve her renkle çok güzel şallar örebilirsiniz.

Daha öncesinde de çok güzel şallar örmüştük. Tığla, şişle en güzel şal modellerini bulup anlatımlı olarak hazırlamıştık. Onlardan bir tanesi yarım domino kareler şiş örgü modeli. Üçgen şal olarak kullanacağınız modellerden. Bahar şal modeli yapılışı için ince ip kalın tığ kullanıyoruz. Tiftik iple etol şal nasıl örülür paylaştığımız diğer modeller arasında. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi detaylı yapılışıyla alize iple üçgen şal yapılışını öğrenme zamanı.

Alize İple Şal Nasıl Örülür?

Yine muhteşem bir şal. Yapılışı adım adım anlatılıyor. Beğendiğiniz markanın yünlü ipleriyle ve beğendiğiniz renkleriyle örebilirsiniz. Trabzanlara önden batma şeklinde yapılarak baklava dilimleri oluşturuyoruz. Tabi baklava dilimlerin içine de çiçekleri konduruyoruz.

Alize İple Üçgen Şal Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde anlatıma geçip alize iple üçgen şal yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler