Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

10 Farklı Modelde Amigurumi Göz Yapımı

Amigurumi bebek modellerinde uygulayacağımız göz modelleri yapılışı hazırladık. Amigurumi örgü göz yapımı. Adım adım nasıl örüldüğünü öğrenecek daha sonra amigurumi bebek tariflerine uygulayacağız. Bebeklerimizi ördükten sonra yüz ifadelerini işlemek de oldukça önemli. Bebeklerimizi tamamlıyor ve daha güzel görünüyor. Amigurumiye ilk başladığım zamanlarda yüz ifadesi ve dikmek beni zorluyordu. Daha sonra modelleri örmeye devam ettikçe dikmek kolaylaştı. Tabi yine ama yüz ifadesi düşündürüyor. Ördüğün bebeğe en güzel ifadeyi bulup yapmak istiyorsun. Bu yüzden göz örerken, yaparken işinizi kolaylaştıracak örgü göz yapımı hazırladık. Örgü oyuncak bebeklerinize gözü uygulayabilirsiniz.

Amigurumi ipten göz yapımı için örebileceğimiz bebek modellerine göz atalım. Amigurumi şemsiyeli kız yapılışında beğendiğiniz göz modellerini uygulayabilirsiniz. Yada doll amigurumi tarifi çok hoşunuza gidecek. Özellikle amigurumi örmeye yeni başladıysanız bu güzel bebek modelini rahatlıkla örebilirsiniz. Çok detay gerektirmeyen tariflerden. Gelelim şimdi amigurumilerimizde uygulayacağımız 10 farklı modelde amigurumi göz yapımını öğrenelim.

Amigurumi Göz Modelleri Nasıl Yapılır?

10 farklı modelde amigurumi göz yapımı örnekleri hazırladık. Adım adım bu gözlerin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Daha sonra bebeklere, hayvan figürlerine gözleri uygulayacağız. Böylece amigurumilerimizin yüzleri tamamlanmış en güzel oyuncakları örmüş olacağız.

Amigurumi Örgü Göz Yapımı 2

Bebeklerde veya amigurumi hayvan figürlerinde uygulayacağımız 10 farklı göz. Hepsini inceleyebilir ve uygun olan oyuncaklarımıza yapabiliriz. O halde hemen anlatıma geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler