Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Evde Toka Yapımı Kolay

Daha önce benzer modelde örgü toka modelleri yapılışı paylaşmıştık. Bugün o modele yeni olarak kedi şeklinde harika bir toka daha ekliyoruz. İsterseniz örgü taç modellerinde isterseniz de toka modellerinde örüp kullanabilirsiniz. Amigurumi oyuncaklarda kullandığımız sık iğne tekniği ile örüyoruz. Kızlarımızın evde bulunan tokaları ve ördüğümüz tokaları kız çocukları için toka çantası nasıl yapılır paylaşmıştık. Orada da derli toplu bir şekilde saklayabilirsiniz. Yine birazdan paylaşacağımız teknikle harika bir taç daha örmüştük. Örgü saç bandı modelleri olarak da tasarlayabileceğiniz örgü unicorn saç bandı yapılışını da inceleyip örebilirsiniz. Önceki projelerden bahsettiğimize göre evde toka yapımı kolay modele geçme zamanı. Hadi başlıyoruz.

Örgü Taç Toka Modelleri

Tığ işi sık iğne ve örgü çiçek modelleri ile yaptığımız kolay ve harika bir toka. Kız çocuklarımızın çok seveceği cinsten. Hediye olarak veya satış olarak da yapabilirsiniz. Evde toka yapımı kolay bir model. Tığ işinde sık iğne yapmayı biliyorsanız tokaları kolaylıkla örebilirsiniz. Taç olarak ve toka klipsi olarak önceden kullandığınız ve üzerleri bozulan modelleri kullanabilirsiniz.

Taç için öreceğimiz, kulaklar için öreceğimiz ve örgü çiçekler için öreceğimiz modellerin şemalarını görelim.

Evde Toka Yapımı Kolay 3

Evde Toka Yapımı Kolay 7

Evde Toka Yapımı Kolay 8

Evde Toka Yapımı Kolay 2

Beğendiğiniz örgü çiçeklerle, incilerle tokaları süsleyebilirsiniz. Kulağın iç kısmına ince keçeden bir parça ekliyoruz. Ve kulağı tamamlıyoruz. Toka ve taç modellerinin ölçüleri aşağıdaki gibidir.

Evde Toka Yapımı Kolay 6

Her renk ile çalışabileceğiniz ister taç ister de toka olarak örüp kullanabileceğiniz bir model. Şimdi tokalarımız ve tacımız bittiğinde nasıl görünüyor ona bakalım.

Evde Toka Yapımı Kolay 5

Evde Toka Yapımı Kolay 10

Evde Toka Yapımı Kolay 9

Evde Toka Yapımı Kolay 1

Evde Toka Yapımı Kolay

Evde Toka Yapımı Kolay 4

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8611

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler