Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Kaplumbağa Çanta Yapılışı

Amigurumi modellerine yepyeni bir tarif ekliyoruz. Amigurumi kaplumbağa çanta yapılışı. Çok sevimli, çok minnoş duruyor. Bu güzel amigurumi yeni tarifle farklı tasarım örgü çanta modelleri, amigurumi çantalar örebilirsiniz. Amigurumi kaplumbağa çanta yapılışı öreceğimiz modellerde bizlere fikir verecek.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz amigurumilere değinelim. Daha çok ördüğümüz çantalardan bahsedeceğiz. Tabi her modele değinmek çok zor. Hepsine önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Burada sadece birkaç tanesine değinebiliyoruz. Mesela son paylaştığımız çantalar arasında yine yeni bir model çantalı amigurumi uyku arkadaşı yapılışı. Mutlaka örmeniz gereken modellerden. Bir diğer tarifimiz ise örgü sırt çantası yapılışı olacak. Detaylara ise tığ işi sırt çantası nasıl örülür ulaşabilirsiniz.  Amigurumi sırt çantası yapımı hem kızlar için hem de erkekler için öreceğiniz örneklerden. Hazırsanız hemen amigurumi kaplumbağa çanta yapılışını öğrenelim.

Amigurumi Kaplumbağa Çanta Nasıl Örülür?

Renk renk sepetler örüyoruz. Bu sepetlerimize çocuklar bayılacak. Çocuk odası dekorasyonunda, bebek odası dekorasyonunda da kullanabilirsiniz. İçinde çocuklarınıza özel eşyaları taşıyabilirsiniz. Askı ekleyerek sırt çantası veya çapraz çanta olarak örebilirsiniz.

Amigurumi Kaplumbağa Çanta Yapılışı

Çantamızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. O zaman iplerimizi, tığlarımızı hazırlayalım detaylarıyla amigurumi kaplumbağa çanta yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler