Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı

Kız çocuklarının çok seveceği bir çanta tarifi hazırladık. Amigurumi bebek tarifi ve örgü sırt çantası tarifi bir arada. Aynı yöntemi kullanarak sizde çocuklarınızın sevdiği figürlerden çantalar yapabilirsiniz. Amigurumi oyuncak modellerinden çocukların sevdiği modelleri, kahramanları örerek çantaların üzerine dikebilirsiniz. Çantaları dikiş dikmeyi biliyorsanız kotlardan, kumaşlardan dikip üzerine amigurumi bebekleri dikebilirsiniz. Örgü çocuk çanta modelleri paylaşmıştık daha önce. Oradaki modelleri inceleyebilir birazdan paylaşacağımız model ile birleştirerek örebilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde orman korosu çanta yapılışı hazırlamıştık. Çok güzel modeller var içinde. Beğendiklerinizi kız ve erkek çocuklarınız için örebilirsiniz. Kadife ipten örgü çanta yapımı ayıcık modelli bir çanta. Severek öreceğiniz modellerden. Her zaman dediğimiz gibi daha fazla model için önceki yazılarımızı incelemeniz yeterli. Şimdi keyifle öreceğimiz çocuklarımızın çok seveceği çanta yapılışına geçelim.

Amigurumi Sırt Çantası Nasıl Örülür?

Tığ işi örgü modellerinde çok sevdiğimiz bir bebekle birleştirdiğimiz bir çanta. Kolay bir model. Örgüye yeni başladıysanız çocuklarınıza çanta örmek istiyorsanız videolu tarifle amigurumi sırt çantası yapımını örebilirsiniz. Adım adım tüm aşamalar videoda gösterilmekte. Videonun sol üst köşesinde sayılar şema halinde verilmektedir. Pamuklu iplerle ve 2 mm tığla yapılmış bir çanta. Sırt çantası 20 cm yüksekliğinde 16 cm genişliğinde. Bebek ise 23 cm yüksekliğinde. Sırt çantasının ve bebeğin sayılarını sizlere verdik. Türkçe değil ama anlaşılır. Amigurumi örenler sayılara dikkat ederek hemen öreceklerdir.

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı 5

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı 1

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı 16

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı 15

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı 13

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı 9

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı 2

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı 4

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı 12

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı 14

Şemalar karışık gelebilir. Özellikle ilk defa örecek olanlar için. Daha önce amigurumi örenler sayılardan takip ederek kolaylıkla örebilirler. Benim gibi dil bilmeyenler videodan takip ederek örebilirler. Video net ve anlaşılır.

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı 3

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı 8

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı 7

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı 6

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı 10

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı 17

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı 11

Amigurumi Sırt Çantası Yapımı

Amigurimi sırt çantası yapımı detaylarını izleyelim. Huzurlu bol hobili günler dileriz.

 

 

Kaynak: https://www.bianzhihui.com/t/8515

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler