Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Orman Korosu Çanta Yapılışı

Çocuklarımız için çok güzel bir çanta tarifi hazırladık. Orman korosu çanta yapılışı. Genç kızlarımız da kullanabilir. Harika bir çanta. Tarifini videolu olarak hazırladık. Ayıcıklar, civcivler, fareler, inekler… Aynı modeli değiştirerek birçok örgü çanta modelleri örebilirsiniz. Çok sevimliler. Modeller aynı kulaklar ve yüz ifadeleri farklı. Pamuklu iplerle örülmüş çantayı çocuklarınıza örebilirsiniz. Satış için kullanabilirsiniz. Kaynak kısmındaki linkten çantaların sayılarına ulaşabilirsiniz. Orman korosu çanta yapılışı sevdiğiniz figürleri örebileceğiniz bir çanta. Tığ ile ördüğümüz çantaları örerken çocuklarınız sabırsızlıkla bitmesini bekleyecekler. Örgü çanta yapımı için farklı birçok modelimiz var. Kaktüs çanta yapılışı bez çanta üzerine, örgü çanta üzerine aplikelerle süslediğimiz bir çanta. Örgü aplike modelleri ile sizde çantalarınızı süsleyebilirsiniz. Modelleri beyaz iplerle örüp hello kitty örgü çanta modeline çevirebilirsiniz.  Çocuklar çok seviyorlar. Daha fazla anlatımlı örgü çanta modelleri için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Şimdi orman korosu örgü çanta yapılışı örneklerine geçelim.

Orman Korosu Çanta Nasıl Örülür?

Pamuklu iplerle örülmüş en güzel çantalardan. Sevimli hayvan figürlerinden örgü çanta modelleri yapılışı. Beğendiğiniz modeli örebilirsiniz. Uyarlayarak beğendiğiniz modele çevirebilirsiniz. 4 farklı çanta modeli bir arada. Benzer şekillerde ufak değişikliklerle örülmüş çanta. Orman korosu çanta yapılışı için uzun kulaklar yaparak örgü tavşan çanta modeline çevirebilirsiniz. Yüz ifadelerini de ona göre ayarlayabilirsiniz.

Şimdi çantalarımızı biraz yakından inceleyelim. Civciv, ayıcık, farecik, inekcik… En güzel çantalar.

Hepsi çok güzel olmuş. Kızlar için erkekler için genç kızlarınız için keyifle örebilirsiniz.

Orman Korosu Çanta Yapılışı 12

Orman Korosu Çanta Yapılışı 28

Çantalar bittiğinde harika duruyor. Hemen örmek isteyeceğiniz bir çanta. Orman korosu çanta yapılışı videolarını izleyelim.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8586

https://www.bianzhihui.com/t/8583

https://www.bianzhihui.com/t/8584

https://www.bianzhihui.com/t/8585

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler