Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dev Yünle Örgü Çanta

Örgü çanta modellerinden muhteşem örnekler hazırladık. Dev yün örgü modelleri. Oldukça kalın elle örülen kolla örülen iplerden örülüyor. Yada varsa 15 – 20 mm şişlerle örülüyor. Dev yünle örgü çanta için iki farklı modelin yapılışını hazırladık. Henüz bu iplerden Türkiye’de var mı bilmiyorum. Ama türevleriyle örebiliriz. Yün keçe ipler var onları çantanın yapılışında kullanabiliriz. Dev yün örgü ipleriyle daha önce farklı örgüler örmüştük. Şimdi onlardan bahsedelim. Daha sonra çantamızı nasıl öreceğiz videoya geçeriz.

Dev yün iplerle çok güzel örgüleri örebilirsiniz. Mesela örgü eldiven, örgü boyunluk, örgü hırka, örgü yelekler örebilirsiniz. Mesela hope macaulay hırka yapımı dev yünlerle yapılmış örgülerden. Dev yün örgü modellerinden çok güzel galeri hazırlamıştık. Galeriyi inceleyerek nasıl örgüler örebilirsiniz görebilirsiniz. Dev yünden örgü kırlent yapımı ev dekorasyonunuza renk katacak. Dev yünle ördüğünüz çantayı da çok severek kullanacaksanız. Birkaç saatte örüp tamamlayacağınız modellerden. Hazırsanız hemen anlatıma geçelim.

Dev Yünle Çanta Nasıl Örülür?

İp içi elyaflı bir iplik. Oldukça kalın. Kadife olarak var penye olarak var. Amazon Türkiye sitesinde görmüştüm. Biraz maliyetli bir iplik. Bu sezonun modası dev yün çantalar. Şiş olarak, tığ olarak  ellerimizi, parmaklarımızı kullanıyoruz. Ortaya aşağıda gördüğünüz gibi renk renk istediğimiz boyutta çantalar çıkıyor.

Dev Yünle Örgü Çanta 11

Çantada kullanacağımı ipler aşağıdaki gibi görünüyor.

Dev Yünle Örgü Çanta 15

Dev Yünle Örgü Çanta 14

Dev Yünle Örgü Çanta 13

Dev Yünle Örgü Çanta 25

Hadi gelin ilk olarak dev yünle örgü çanta modellerinden oluşan galeriyi inceleyelim.

Renk renk çok güzel çantalar. Son olarak videoya geçip 2 farklı şekilde örülmüş çantanın yapılışını öğrenelim. Uzak doğuda şimdi bu çantalar moda. İşte birlikte dev yünle örgü çanta nasıl örülür izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler