Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çanta Örgü Modelleri

Çok şık örgü çanta yapımı hazırladık. Yapılışını sizlere şemalı olarak ve nasıl yapıldığına dair güzel bir video vereceğiz.  Daha önce yapılışı olan birçok örgü çanta yapımından bahsetmiştik. Örgü makyaj çantası nasıl yapılır, wayuu çanta modelleri nasıl yapılır, evde kalan ipler değerlendirilerek nasıl çanta örülür, örgü çanta modelleri ve daha fazlası. Kız çocukları için uygun çantalar, büyükler için uygun çantalar. Eski kottan yapılmış çanta modelleri nasıl yapılır hepsine örnek paylaştık. Bugün makyaj çantası olarak da kullanabileceğiniz çok şık bir çantanın yapılışını paylaşacağız. Detaylar hemen altta.

Örgü Çanta Modelleri Yapılışı

Wayuu mochilla bag tekniği ile yapılmış çok güzel bir çanta. İsterseniz şablonu tekrar ederek daha uzun çantalar yapabilirsiniz. Daha geniş çantalar örebilirsiniz. Modelde pamuklu iplik ve 3 mm tığ kullanıldı. 5 farklı renkte pamuklu iplik. Çantanın ebatları 24 x 21 cm civarında. Sık iğne , zincir ve ilmek kaydırma ile yapılıyor. İlmek kaydırma yapılışı sık iğne gibi batıyoruz. Ama tığa tekrar ilmek almadan direk olarak geçiyoruz. Bu şekilde yapılıyor.

Çanta Örgü Modelleri 1

Modele 64 zincir çekerek başlıyoruz. Zincirin her iki tarafını sık iğne ile tamamlayarak 128 sık iğne yapıyoruz. 1 sıra daha aynı şekilde 128 sık iğne olarak örüyoruz.

3. tura başlarken şemayı uygulamaya başlıyoruz. Şemayı uygularken sık iğneleri kendimizden değil diğer taraftaki sık iğneye batarak yapıyoruz. Önce modelin şemasını vermekle başlayalım. işe.

örgü çanta şablonu

Çok şık bir çanta oluyor.

Çanta Örgü Modelleri

Çanta Örgü Modelleri 2

Ve artık yapılışını videolu olarak görebiliriz.

Kaynak :http://www.katia.com/modelo.php?idRevista=8025&numero=462&letra=&utm_source=katia&utm_medium=youtube&utm_campaign=easter17&utm_content=pdffaircotton

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler