Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

+172 Değişik Örgü Çanta Modelleri

Örgü çanta modelleri tutkunları için çok güzel bir galeri hazırladık. Daha önce sizlere açıklamalı, anlatımlı birçok örgü çanta modelleri yayınladık. Şimdi ise örgü çantalardan oluşan sizlere örerken fikir vermesi için birbirinden güzel çanta modelleri hazırladık. İçinde kendiniz için, kız çocuklarınız için örebileceğiniz çok güzel çanta modelleri var. Tığ örgü çanta modelleri, şiş örgü çanta modelleri, sırt çanta modelleri. Beğendiğinizi hemen başlayabilirsiniz. Kız çocuklarınız için örerek onları mutlu edebilirsiniz.

Örgü çanta modelleri yaparken çanta süsleme için birçok aksesuar kullanabilirsiniz. Keçeler kullanabilirsiniz. Boncuklar kullanabilirsiniz. Eski bir kot pantolonunuzun ceplerini kullanabilirsiniz. Örgü aplike modelleri kullanabilirsiniz. Kumaşlar kullanarak örgü çantalarınızı daha güzel hale getirebilirsiniz.

Beğendiğiniz herhangi bir motifli örnekten çantalar yapabilirsiniz. Galeri içinde bu tarz çantalara da örnekler göreceksiniz. Galeride birbirinden güzel tam 175 tane örgü  çanta modelleri var. Kendi tarzınıza zevkinize uygun modelden örebilirsiniz. Örgü makyaj çantaları yapabilirsiniz. Çok şık olacaktır. Ve tabi herkesten farklı.

Çocuklarımız için daha önce tavus kuşu örgü çanta modeli yapımını göstermiştik. Kızlarınız için örebilirsiniz. Çok güzel bir model. Yine çok basit bir şekilde trabzanlarlar yapacağınız örgü makyaj çantası yapımını denemelisiniz. Anneler günü yaklaşıyor. Annelerinize kendi emeğiniz olan çantaları hediye edebilirsiniz. Örneklerde örgü bebek çantası da bulabilirsiniz. Hatta ve hatta bu modellerden yola çıkarak örgü bilgisayar çantası da oluşturabilirsiniz.

Daha fazla örgü çanta modelleri ve yapılışı için sitemizi ve facebook sayfamızı takip edebilirsiniz. Yaklaşık her gün farklı bir örgü modelini paylaşmaya çalışıyoruz.
Hadi sizler için pinterest ve netten alıntı olan örgü çanta modellerinden oluşan galerimize göz atalım.

Resimli Örgü Çanta Örnekleri

Benzer İçerikler
6 thoughts on “+172 Değişik Örgü Çanta Modelleri”
 1. Mehmet ali dedi ki:

  Selam mukkemmel modeller acill olarak bana ulasirmisiniz kuveytte bulunmakdayim

  1. Ayşe dedi ki:

   teşekkürler Mehmet bey,
   bize info@mimuu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 2. Müzeyyen Bozok dedi ki:

  Hepsi birbirinden güzel fakat açıklamaları yok yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba Müzeyyen Hanım. Maalesef bu modellerin yapılışı yok. Beğendiğiniz modelin altına yorum yaparsanız sizin için yapılışı var mı araştırırız.

 3. Ayperi dedi ki:

  Merhaba sizin çanta örgü kursunuz varmi şimdi?

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba. Maalesef kurs vermiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler