Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazlık Örgü Çanta Modelleri Yapılışı

Şahane bir tığ işi örgü modelleri yapılışı daha hazırladık. Muhteşem bir çanta örüyoruz. Trabzanlarla ördüğümüz çantayı yaz boyu elinizden düşürmeyeceksiniz. Örgü plaj çantası modelleri olarak örebilirsiniz. Bence muhteşem olur. Yazın plajda tüm gözler sizin çantanızda olacak. Hatta gelip sizden nerden aldığınızı soracaklar. Sizde gururla kendim ördüm diyeceksiniz. El emeği göz nuru örgü çanta modelleri örmek, kullanmak çok keyifli. Ördüğünüz, diktiğiniz kıyafetleri giymek gurur verici. Yeni örgü modellerinden plaj çantası örmek isterseniz makrome çanta modellerinden bir önerimiz olacak. Makrome plaj çantası nasıl örülür tüm detaylarıyla paylaşmıştık. İnceleyerek kendinize şık bir çanta örebilirsiniz. Örgüye yeni başladıysanız ve daha kolay çantalar örmek istiyorsanız önerimiz su taşı örneğinden çanta yapılışı olacak. Duruşu muhteşem. Örgüden sırt çantası modelleri de örebilirsiniz. Mesela düz örgü ve motiflerle ördüğümüz bir çanta var. Ayçiçeği sırt çantası yapılışı çok hoş bir örnek. Mutlaka sırt çantası örmek istiyorsanız bu örneği kaçırmayın. Hadi şimdi yazlık örgü çanta modelleri yapılışına geçelim.

Yazlık Örgü Çanta Yapımı

Tığla örülen çok şık bir çanta daha. Hobi çantası, plaj çantası, alış veriş çantası olarak kullanabilirsiniz. Esnek bir çanta. Kullanışlı. Tarifi ise adım adım videoda. Pamuklu ipler kullanarak ördüğümüz bir çanta. Daha sert ve dik durmasını istiyorsanız makrome ipleri gibi sert ipleri kullanabilirsiniz.

Yazlık Örgü Çanta Modelleri Yapılışı 1

Yazlık Örgü Çanta Modelleri Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Eğer bu çantayı örmek isterseniz tarifi hemen altta videoda. Yazlık örgü çanta modelleri yapılışını izliyoruz. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler