Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Çanta Örnekleri

Örgü çanta örneklerinden harika bir örnek. Modelin yapılışı maalesef yok. Sizlere örgülerinizde fikir verecek bir çalışma. Yazlık harika bir çanta. Tığ işi örgü modelleri ile ördüğümüz bir çanta. Örgü çanta modelleri ve yapılışlarından fotoğrafa bakarak şemasını çıkartacağımız bir model. Farklı bir örneği yuvarlak örgü çanta modellerinde kullanabilirsiniz. Çantanın askısı için kordon örgü modelleri ile örüyoruz. Bildiğiniz bir teknik varsa onları kullanabilirsiniz. Hazır zincir askılar, deri askılar kullanabilirsiniz. Çanta yapımı için % 100 merserize pamuklu iplik kullanıyoruz. Beğendiğiniz yuvarlak motifli örneklerle tur sayılarını artırarak çantalara dönüştürebilirsiniz. İki motifi birbirine ekleyerek veya araya köprü koyarak çantayı birleştirebilirsiniz. Örgü çanta yapımı için bebek battaniyesinde kullandığınız bir motifi çanta için kullanabilirsiniz. Örgü çanta örnekleri için modelimizi incelemeye geçelim.

Örgü Çanta Modeli

Örgü çanta örneklerinin yapılışına en altta bulunan kaynak kısımdan ulaşabilirsiniz. Burada yapılışı maalesef yok. Ama bol bol fotoğraf var. Sizlere örgülerinizde fikir verecek. Kahve tonlarında örülmüş % 100 merserize pamuklu iplik kullanılmış bir çanta. Şimdi çantamızın motifini inceleyelim.

Örgü Çanta Örnekleri

Aynı motiften 2 tane örüyoruz. Ve arada 8 zincir çekerek motifleri birbirine birleştirelim.

Örgü Çanta Örnekleri 9

Çantamızın alt kısımlarına püskül takıyoruz. Ve askı kısmını aşağıdaki gibi yapıyoruz.

Örgü Çanta Örnekleri 10

Örgü Çanta Örnekleri 11

Askı yapılışını videolu olarak izleyelim. Farklı örgülerinizde de kullanabilirsiniz.

Çok hoş bir çanta. Çantayı örüp bitirdiğinizde aşağıdaki gibi görünecek. Çantanın ayrıntılı yapılışına kaynak kısmından ulaşabilirsiniz. Ben çok beğendim. Sizinde çok beğeneceğinizi düşünüyorum. İşte örgü çanta örnekleri modeli.

Örgü Çanta Örnekleri 5

Örgü Çanta Örnekleri 6

Örgü Çanta Örnekleri 1

Örgü Çanta Örnekleri 3

Örgü Çanta Örnekleri 4

Örgü Çanta Örnekleri 2

Örgü Çanta Örnekleri 7

Kaynak : https://makeanddocrew.com/street-fair-crochet-hippie-purse-free-pattern/

https://www.ravelry.com/patterns/library/street-fair-boho-purse

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler