Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Motifli Örgü Çanta Yapımı

Örgü çanta modellerinden yine çok güzel bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Motifli örgü çanta yapımı. Örgü çantalarda popcorn motif modellerinden oluşan bir ekleme yapıyoruz. Daha sonra motifin üzerini tamamlayarak şahane bir çanta örüyoruz. Bebek battaniyesinde, el örgü hırka modellerinde kullandığımız motiflerden çantalar örebiliriz. Yazlık olarak kullanacağımız şahane çantalar örebiliriz. Tabi kendi ördüğümüz çantayı her mevsim kullanabiliriz. Pamuklu ipler, makrome ipleri, penye ipler gibi birçok iple çantalar örebiliriz. Kağıt ipten papatya çanta yapılışı paylaşmıştık. Çok sevilen en yeni örgü çanta modellerinden. Plastik kanvasla motifli örgü çanta çok sevdiğimiz hanım dilendi bey beğendi motifinden oluşuyor. Yaz için örebileceğimiz şahane bir çantadan bahsedelim. Sonra yeni modelimizin anlatımına geçeriz. Püsküllü dantel çanta yapılışı. Tam yazlık. Özellikle genç kızlar çok sevecek. Az sonra paylaşacağımız motifli örgü çanta yapımını da çok seveceksiniz. En çok kullandığınız tığ işi çanta modellerinden biri olacak.

Motifli Çanta Nasıl Örülür?

3 mm tığla örülmüş ince zincir makrome iplerle örülmüş şahane bir çanta. Aynı örneği kağıt ip çanta modelleri olarak da örebilirsiniz. İki renkli olarak ördüğümüz çantayı tek renk olarak da çalışabilirsiniz. Çantanın askı kısımlarını da örgüden yapıyoruz. Dilerseniz deri askılar kullanabilirsiniz. Bu çantaya çok yakışacaktır. Çanta bildiğimiz bir motiften ve bildiğimiz tığ işi tekniklerden oluşuyor.

Motifli Örgü Çanta Yapımı

Motifli Örgü Çanta Yapımı 1

İki farklı renkle örülmüş hali yukarıdaki gibi. Harika değil mi. Birinde deri askı diğerinde örgü askı var. Şimdi çok beğeneceğimiz motifli örgü çanta yapımının anlatımını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler