Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Plastik Kanvasla Motifli Örgü Çanta

Tığ işi motif örneklerini birleştirerek ve plastik kanvas kullanarak çok şık bir çanta örüyoruz. Çanta klipsi kullanarak çantamızı tamamlıyoruz. Örgü çanta modellerinde yeni modelleri örmeye, incelemeye devam ediyoruz. Çantanın nasıl örüldüğü aşama aşama gösteriliyor. Ördüğümüz motif çok iyi bildiğimiz bir motiften. İsmi kim koydu bilinmek azam hanım dilendi bey beğendi motifinden örülüyor. Farklı çanta modellerinden de çok güzel anlatımlarımız var. Mesela 7 motiften örgü çanta yapılışı çok beğeneceğimiz örneklerden. Kolay örgü modellerinden şık bir çanta tarifi daha var. İşlemeli kolay çanta yapılışı. Beğendiğiniz kanaviçe etamin örnekleri, brezilya nakışı teknikleri veya düğmeler, çeşitli aksesuarlarla çantalarınızı süsleyebilirsiniz. Plastik kanvasla motifli örgü çanta aşamalarına geçiyoruz.

Plastik Kanvasla Motifli Çanta Nasıl Örülür?

Plastik kanvasla çanta modellerini çeşitli aksesuar modellerini çok ördük. Daha önceki çalışmalarımızdan hepsine ulaşabilirsiniz. Bugün ise çantamızın dik durması için iskelet görevi görmesi için kullanacağız plastik kanvası. Plastik kanvas çanta modellerini bu şekilde tığ işi motifli örneklerle, tığ işi örneklerşiş örgü örnekleriyle birleştirerek çantalar örebiliriz. Fitil ipler kullanıyoruz çantada. Motifin boyutları 7,5 cm. Makrome ipleri, koton ipler de kullanabiliriz.

Plastik Kanvasla Motifli Örgü Çanta 1

Plastik Kanvasla Motifli Örgü Çanta 2

Malzemelerimiz yukarıdaki gibi. Ayrıca tığ, çanta astarı da kullanacağız. Çantayı motifleri ördüğümüzde aşağıdaki gibi düzende birbirine ekleyeceğiz.

Plastik Kanvasla Motifli Örgü Çanta 4

Plastik Kanvasla Motifli Örgü Çanta 6

Plastik kanvası da 3 motifli kısımda olduğu ölçüde kesiyoruz. Detayları videoda bulabilirsiniz. Şimdi çantanın son haline göz atalım.

Plastik Kanvasla Motifli Örgü Çanta

Plastik Kanvasla Motifli Örgü Çanta 3

Plastik Kanvasla Motifli Örgü Çanta 5

Son olarak plastik kanvasla motifli örgü çanta videosunu izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler