Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

7 Motiften Örgü Çanta Yapılışı

Örgü çanta modellerinden yepyeni bir örnek. Sevdiğimiz altıgen motiflerle tığ işi çantalar örüyoruz. Bebek battaniyesi, kırlent modellerinde kullandığımız motifleri kullanarak yepyeni örgü çantalar yapıyoruz. Örgü çanta modelleri için penye ipleri kullanıyoruz. Kalın iplerle çantamızı örüyoruz. Daha öncede motifli örgülerden çantalar yapmıştık. 3 motiften örgü çanta yapılışı büyük motiflerle yaptığımız şahane örneklerden biri. Örgü sırt çantası modelleri yapılışı yine çok sevdiğimiz motifle ördüğümüz bir çanta. Artık ipleri değerlendirmek için motifli örnekleri kullanabiliriz. Parça iplerden örgü çanta yapımı battaniyelerde, hırkalarda kullandığımız bir örnek. Çantada da harika olmuş. Farklı örgülerde kullandığımız modelleri çantalarda da kullanabiliriz. Dantel örneklerinde kullandığımız motifleri koton iplerle örerek çantalarda, paspaslarda kullanabiliriz. Örgülerde kullandığımız iplere göre motiflerimizin boyutları da değişecektir. Buna göre ölçüleri belirleyebiliriz. Baştan sona anlatımıyla 7 motiften örgü çanta yapılışını öğrenelim.

7 Motiften Çanta Nasıl Örülür?

7 motiften örgü çanta yapılışı hazırladık. Harika bir model oldu. Penye iplerle renk renk öreceğimiz keyifli bir çanta. Hatta 1 günde bile tamamlayabiliriz çantayı. Motif kolay bir motif. Battaniyelerde de kullanabiliriz. Beğendiğimiz farklı altıgen tığ işi motif örnekleriyle de çantamızı örebiliriz.

7 Motiften Örgü Çanta Yapılışı 5

7 Motiften Örgü Çanta Yapılışı 4

7 Motiften Örgü Çanta Yapılışı 1

7 Motiften Örgü Çanta Yapılışı 2

7 Motiften Örgü Çanta Yapılışı 3

7 Motiften Örgü Çanta Yapılışı

Farklı boyutlarda yeşil, gri ve mavi renklerle örülmüş çantamızı inceledik. Şimdi de baştan sona anlatımıyla nasıl örüldüğünü izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler