Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kurdeleden Çanta Modelleri

Her biri bir sanat eseri. Kurdele nakışı ile ilgilenenler bu çantalara bayılacaklar. Çanta örnekleri ve yapılışı modelleri arayanlar bu modellere bayılacaklar. Hemen yapmak isteyecekler. Yaz ve bahar renklerinde cıvıl cıvıl çantalar. Kurdele nakışı çanta modellerini istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Çeşitli renklerde, farklı boy ve kalınlıkta kurdeleler ile çok güzel çantalar yapabilirsiniz. Eski kottan çanta yapımı yapıp üzerini kurdele nakışı ile süsleyebilirsiniz. Çantalarınızı kurdele nakışı kolay gül yapımı ile süsleyebilirsiniz. Zambaklar, lavantalar, papatyalar yapabilirsiniz. Çok güzel yeşil renkli kurdeleler ile yapraklar yapabilirsiniz. Kurdeleden gül yapımı modellerini beyazlardan, morlardan, pembelerden, sarılardan yaparak bir gül demeti oluşturabilirsiniz. İki renkli kurdeleler ile gülleri yapabilirsiniz.

Kurdele Nakışı Çantalar

Bu çantaların maalesef yapılışı yok. Bizden model isteyen takipçilerimiz için , herkes için fikir vermesi için paylaşıyoruz. Her biri sanki bir tablo gibi. Kurdele nakışı tepsi yapımında da kullanabilirsiniz bu modelleri. Tablo yapımında da. Kumaşlardan cüzdanlar, portföy çantalar dikip üzerini nakışlarla süsleyebilirsiniz. Birkaç renk ve çiçek modelini bir arada kullanarak tıpkı bir tablo gibi, gerçek gibi şaheser çantalar yapabilirsiniz. Daha önce aldığınız düz bir çantanın kot olabilir, kumaş olabilir, farklı bir kumaş türünden olabilir üzerini kurdele işi ile süsleyebilirsiniz. Yine örgü çanta modellerinin üzerlerini de kurdele nakışı ile süsleyebilirsiniz.

Şimdi bu şahane çanta modellerini görelim.

Kurdeleden Çanta Modelleri

Kurdeleden Çanta Modelleri 1

Kurdeleden Çanta Modelleri 2

Kurdeleden Çanta Modelleri 3

Kurdeleden Çanta Modelleri 4

Kurdeleden Çanta Modelleri 5

Kurdeleden Çanta Modelleri 6

Kaynak : http://www.mmlakaty.com/%D8%A7%D8%B9%D9%85%D8%A7%D9%84-%D9%8A%D8%AF%D9%88%D9%8A%D8%A9/%D8%B5%D9%88%D8%B1-%D8%AD%D9%82%D8%A7%D8%A6%D8%A8-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%B2%D8%A9-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%B4%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D8%B7/

Benzer İçerikler
3 thoughts on “Kurdeleden Çanta Modelleri”
 1. Grethel dedi ki:

  Que preciosas las bolsas, felicidades.

 2. Ela dedi ki:

  Acaba sitede satış varmı yada bu ürünlere nasıl ulaşabiliriz

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba Ela Hanım. Bu ürünlerin satışı yok maalesef.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler