Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Kurdele Nakışı Kolay Gül Yapımı

Geçtiğimiz günlerde siz takipçilerimizden güzel bir istek geldi. Kurdele nakışı nasıl yapılır video hazırlayabilir misiniz diye. Ben kurdele nakışı bilmiyorum. Ama sizler için , yapmak isteyenler için güzel bir video yayımlanmış daha önce onu hazırladık. Paylaştığımız videodaki kurdele nakışı gül yapımını birçok çalışmanızda kullanabilirsiniz. Kurdele nakışı çanta modellerinde , kurdele nakışı seccade modellerinde, havlu modellerinde, süslemelerinizde ve daha saymadığımız birçok çalışmada. Kurdele nakışı modellerinizi yaptığınız çalışmaları dilerseniz bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kurdeleden Gül Yapımı Anlatımlı

Sizlerle paylaştığımız bu çalışmayı kurdele nakışı tepsi yapımında, pano yapımında kullanabilirsiniz. Örgü süsleme sanatında da kullanabilirsiniz. Kurdele nakışı desenlerini örgü modellerinize uygulayarak düz bir örgünüzü daha şık hale , daha gösterişli hale dönüştürebilirsiniz. Yeni başlayanlardan iseniz kolay modelleri tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz zor modelleri başka bir kumaş veya örgü üzerinde uygulayabilir , deneyebilirsiniz. Daha sonra asıl yapmak istediğiniz çalışma üzerine işleyebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda sizlere faklı modellerin de yapılışını videolu olarak göstereceğiz. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sorabilirsiniz.

Videoda anlattığımız modeli uygulama yaptığınız da bizlerle paylaşabilirsiniz. Videoda ayrıntılı bir şekilde bahsedilmekte. Saten kurdele kullanılarak güzel bir gül çalışması yapılmış. İyi seyirler bol hobili günler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler