Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

50+ Kurdele Nakışı Örnekleri

Kurdele nakışı modelleri birçok alanda kullanılabilen en güzel el işleri içerisinde yer almaktadır. Örgü çanta modelleri süslemelerinde, kot çanta modelleri süslemelerinde, kurdele nakışı tespih yapımında, bohça yapımında, runner yapımında ve daha birçok alanda değişik değişik kullanımlarını görebilirsiniz. Çocuklarınız için çok şık kurdeleden toka modelleri de yapabilirsiniz. Daha önce paylaştığımız örnekte de göreceğiniz üzere kurdele nakışı seccade modelleri de çok şık duruyor. Tabi aman deyim bu güzellikte namazları sakatlamayalım.

Sizde bu örnekleri inceleyerek kurdele nakışı yapabilirsiniz. Tabi bilen arkadaşlar yapabilirler. Onun haricinde sadece bakarak biraz zor bir el işi. Önceden kurs almakta fayda var. Yoksa oldukça zorlayabilir. Ama bazı arkadaşların eli her şeye yatkın oluyor, hem beceri hem yetenek oluyor. İşte o arkadaşlara hiç sözüm yok :) Bol bol yapsınlar ve bizimle paylaşsınlar. Hatta dilerlerse sitemizden satışını dahi yapabilirler. Ben de doğrusu kurdele nakışı almayı düşünüyorum. Güzel bir havlu kenarı kurdele nakışı modeli olabilir.

Gelelim aşağıda bulunan galeriye. Bu galeride de sizler için fikir alış verişinde bulunacağınız çok güzel modeller hazırladık. Pano modelleri yapabilirsiniz. Ev dekorasyonunda istediğiniz alanda kullanabiliceğiniz çok güzel modeller. Her el işinde olduğu gibi dilerseniz sizde yaptıklarınızı ekleyebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde sitemizde yayınlayabilirsiniz. İletişim ve fiyat bilgilerini eklerseniz arkadaşlarımız size rahatça ulaşıp satın almak isteyebilirler. Şimdiden ellerinize sağlık.

Kurdele Nakışı Örnekleri ve Modelleri

Galeride pano için uygulayacağınız çok zarif modeller var. Kurdele nakışı gül yapımı yapıp çok güzel panolar hazırlayabilirsiniz. Havlu kenarlarında kullanabilirsiniz. Oda takımları , salon takımları hazırlayabilirsiniz. Birçok alanda kullanabilirsiniz. Hadi birlikte görelim. Herkese musmutlu günler dileriz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler