Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Yapımı Deniz Kabuğu Kolye

Yaz gibi cıvıl cıvıl bir kolye yapılışı hazırladık. El yapımı deniz kabuğu kolyenin tüm detayları resimlerle yapılışını paylaşacağız. Bu güzel kolye modellerini kızlarınızla birlikte yapabilirsiniz. Anne kız takım kolyeler, bileklikler yapıp kullanabilirsiniz. Deniz kabuğundan farklı çalışmalar için de örnekler hazırlamıştık. Deniz kabuğu bileklik yapımı çalışmalarını da yapabilirsiniz. Deniz kabuklarını sadece bileklik yapımında da değil örgülerinizde de kullanabilirsiniz. Örgü çanta modelleri örneklerinde de kullanabilirsiniz. Deniz kabuğu boyama örneklerini de ev dekorasyonunda da kullanabilirsiniz. Gerçek deniz kabuğu kolye taşlarını dilerseniz gold, gümüş olarak akrilik boyalarla boyayıp kullanabilirsiniz. Renkli boncuklarla modelde olduğu gibi el yapımı deniz kabuğu kolye örneklerini yapabilirsiniz.

Deniz Kabuğu Kolye Nasıl Yapılır?

El yapımı deniz kabuğu kolye yapımı için renkli boncuklar, isim yazmak istiyorsanız harfli boncuklar, deniz kabukları, inciler, kolye aparatları gibi malzemelere ihtiyacımız olacak. Daha sonra aşağıdaki adımları takip ederek kolyeyi yapabilirsiniz. Daha kısa yaparak bileklik modelleri, halhal modelleri olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Malzemeleri hobi marketlerde bulabilirsiniz. Nette de satış yapan birçok site var. Güvendiğiniz yerlerden alabilirsiniz.

El Yapımı Deniz Kabuğu Kolye 13

Malzemelerimizi gördük. Şimdi kolyenin yapılışını adım adım inceleyelim.Önce deniz kabuklarını kolyeye takılır hale getiriyoruz. Ve diğer adımları takip ederek el yapımı deniz kabuklu kolyeyi tamamlamaya başlıyoruz.

Kolye harika oldu. Kullanmayı en çok sevdiğiniz aksesuarınız olacak. Ben çok beğendim. Çocuklarınızla birlikte yapabileceğiniz harika bir model. Hem size, hem kızlarınıza hemde sevdiklerinize.

El Yapımı Deniz Kabuğu Kolye 12

El Yapımı Deniz Kabuğu Kolye 14

El Yapımı Deniz Kabuğu Kolye 15

El Yapımı Deniz Kabuğu Kolye 16

Kaynak : https://honestlywtf.com/diy/diy-beaded-summer-necklaces/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler