Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Çocuk Çanta Modelleri Yapılışı Anlatımlı

Bu çantayı ilk gördüğümde kızım için hemen örmeyi istedim. Bayrama kadar bir tane örsem diye düşünüyorum. Aynı renkten ipim de var. Alize diva. El örgüsü çanta modelleri ve yapılışı videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Yapılışı kolay bir model. Üzerini istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Örgü çiçek yapımı, örgü kelebek modelleri, boncuklar, kurdele işleri ve diğer süslemeler ile süsleyebilirsiniz. Orjinal hali ile çok güzel bir model. Kızlarımız için , kendimiz için birçok örgü çanta modelleri yapılışı hazırlamıştık. Örgü sırt çantası anlatımlı güzel bir model hazırladık.  Örgü cüzdan modelleri yapımı hazırladık. Tavus kuşu çanta yapılışın anlatımlı olarak vermiştik. Çok şık , çok zarif bir çanta. Beğendiğim örgü çanta modelleri arasında. Kordon örgü modeli yapılışından da çok şık çantalar yapabilirsiniz. Kordon örgü ile daha önce neler yapabileceğinize dair çok güzel bir galeri hazırlamıştık.

El Örgüsü Çanta Modelleri ve Yapılışı

Örgü Çocuk Çanta Modelleri Yapılışı Anlatımlı

Çantanın üzerini istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Modelde kullanılan çiçeğin yapılışını daha başka bir yazımızda ayrıntılı bir şekilde anlatmıştık. Örgü tatlı gül tarifi  tarifimizden ulaşarak yapabilirsiniz. Dileyenler başka çiçek , gül motifleri de kullanabilirler. Çantanın boyutlarını istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Artırmaları , eksiltmeleri dilediğiniz gibi yaparak çantanın boyutlarını ayarlayabilirsiniz.

Ben ördüğümde askısını biraz daha uzun yapmak istiyorum. Çiçeklerini ne renk yaparım bilemiyorum. Yaprakları ile çiçekleri ile çok güzel bir çanta. Sizde kızlarınız için örüp onları mutlu edebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler