Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3 Motiften Örgü Çanta Yapılışı

Örgü çanta modellerinden çok güzel bir model yapılışı hazırladık. 3 motiften örgü çanta yapılışı. Büyük motiften örülmüş bir çanta. Beğendiğiniz örgü motif modelleri ile aynı büyüklükte örülerek aynı tarz çantalar örebilirsiniz. Hasır iple çanta yapımı, kağıt ipten çanta modelleri yapabilirsiniz. Motiften çanta yapımı hazırlamıştık. Aynı tarz ile yapılan bir çanta. Detaylı anlatımını inceleyebilir kilim desenli çantayı severek yapabilirsiniz. Dantel motifleri ile dantel motifli sırt çantası yapılışı ilginizi çekebilir örgülerinizde kullanabilirsiniz. 3 motiften örgü çanta yapılışı çok seveceğiniz keyifle öreceğiniz modellerden. Aynı motifi bebek battaniyesi modellerinde de kullanabilirsiniz. Kenarındaki sık iğne çanta için örülmüş bir kısım. O kısmı örmeden sadece şemadaki motif kısmını örerek battaniye modellerinde kullanabilirsiniz. 3 x 3 motif örüldüğünde, 4 x 4 motif örüldüğünde istenilen uzunluğa ulaşılır diye düşünüyorum. Gelende 90 x 90 cm ebatlarında örülüyor motif. Güzel bir motif. Çeşitli örgülerde kullanabilirsiniz.

3 Motiften Çanta Nasıl Örülür?

Çantanın boyutları 45 cm civarında. Şemaya bakarak 3 motif örüyoruz. Renk değişikliğini istediğiniz turda yapabilirsiniz. Elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Üçgen tasarımlı çanta çok seveceğiniz çantalardan olacak. 3 motiften örgü çanta yapılışı için az sonra paylaşacağımız motifi yada beğendiğiniz motifleri kullanabilirsiniz. Örgü plaj çantası modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Plajda gözler çantanızda olacak. Hobi çantası olarak günlük kullanım çanta modelleri olarak örebilirsiniz.

3 Motiften Örgü Çanta Yapılışı

3 Motiften Örgü Çanta Yapılışı 1

Çantamızın şeması yukarıdaki gibi. Askının şeması da yine yanda verilmekte. Motifleri birbirine ekleyerek çantaya şeklini veriyoruz. 3 motiften örgü çanta yapılışı çok güzel duruyor. İşte son hali.

3 Motiften Örgü Çanta Yapılışı 2

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/lily-sugarn-cream-tri-fold-tote/SCC0103-007477M.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler