Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş ile Örgü Çanta Yapımı

Örgü çanta modellerinden süper bir örneğin daha yapılışını hazırladık. Şiş ile örgü çanta yapımı için beğendiğiniz şiş örgü örneklerini kullanabilirsiniz. Bu modelde hasır örgü modeli kullanıyoruz. Bu güzel modelden yola çıkarak farklı örnekleri de kullanabilirsiniz. Şiş örgü ile daha önce paylaştığımız videolu şiş örgü çanta modeli yapılışı değişik ve çok beğenilen bir örnek. Hırka modellerinde de, şal modellerinde de kullanabilirsiniz modeli. Şişle örülen çanta modellerini düz olarak örüp daha sonra üzerini nakışlarla süsleyebilirsiniz. +172 değişik örgü çanta modellerinde sizlere fikir verecek harika modeller var. Beğendiğiniz modelleri kendiniz için örebilirsiniz. Şiş ile ördüğünüz, sevdiğiniz örnekler ile çantalar örebilirsiniz.

İki Şişle Çanta Yapımı

Şiş ile örgü çanta yapımı için kullanabileceğiniz modellerin videolu anlatımlarını hazırladık. Deri çanta askıları ile çantanızın askılarını yapabilirsiniz. Örgüler ile askılar yapabilirsiniz. Çantamız çok güzel. Her model ile bu tarz çantalardan örebilirsiniz. Saç örgüleri, burgular, fıstıklı örgüler, zincir örgüler örebilirsiniz. Modelde kullanılan örnekleri ve benzerini videolu olarak yazının alt kısmında bulabilirsiniz. Şimdi fotoğraflı olarak şemaları görelim.

Şiş ile Örgü Çanta Yapımı 2

Şiş ile Örgü Çanta Yapımı 5

Çantada kullanacağımız şemalar bu şekilde. Çantamızın boyutları ise aşağıdaki gibi.

Şiş ile Örgü Çanta Yapımı 6

Şimdi çantamızın gri ve sarı renkle örülmüş örneklerini ve deri askılarla yapılmış modelleri görelim. Çok beğeneceksiniz.

Şiş ile Örgü Çanta Yapımı 9

Şiş ile Örgü Çanta Yapımı 8

Şiş ile Örgü Çanta Yapımı 7

Şiş ile Örgü Çanta Yapımı 3

Şiş ile Örgü Çanta Yapımı 1

Şiş ile Örgü Çanta Yapımı

Şiş ile Örgü Çanta Yapımı 4

Ve sıra geldi arada kullanılan model ve tomurcuklu benzer modelin yapılışını incelemeye. Videolu olarak görebilirsiniz. Bu iki örneği farklı örgülerinizde de kullanabilirsiniz. Çok güzel modeller.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8487

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler