Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kadife İpten Tavşan Çanta Yapılışı

Örgü çanta modelleri arasına çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Bu çantaya kızlar bayılacak. Kadife iple örgü çanta modellerinden. Tavşan desenli, modelli çantalar örüyoruz. Yapılışını şemalı olarak hazırladık. Daha önce zincir üzerine sık iğneler yaptıysanız rahatlıkla örebilirsiniz. Yine aynı zamanda farklı çanta modelleri de hazırladık. Onları da inceleyebilir aynı şemayı kullanarak örebilirsiniz. Peluş ipler, kadife ipler, penye iplerle çantayı örüyoruz. Bu çantayı kalın iplerle ördük. Tabi farklı iplerle de çalışabilirsiniz. Fakat boyutları değişiklik gösterecektir. Kadife ipten tavşan çanta yapılışı için kalın ipler kullanacağı. Kadife ipler ilk seçiminiz olsun.

Bu bölümde daha önce ördüğümüz birkaç çantadan bahsedeceğiz. Mesela yine kadife iple ördüğümüz çantalarımız var. Kadife ipten örgü çanta yapımı ayıcık desenli. Renk değişiklikleri yaparak kızlar ve erkekler için örebilirsiniz. Orman korosu çanta yapılışı yine çocuklarınız için öreceğiniz muhteşem bir model. Hello Kitty örgü çanta çok beğeneceğiniz modellerden bir diğeri. Kedicik seven çocuklarınız için hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Tavşan Çanta Nasıl Örülür?

Örgü modelleri ve yapılışlarında pembe ve beyaz renklerle örülmüş sevimli bir çanta anlatımı hazırladık. Büyük küçük herkesin kullanabileceği çanta türlerinden. Çantanın şemasını ve bitmiş haline bir göz atalım.

Kadife İpten Tavşan Çanta Yapılışı 11

Kadife İpten Tavşan Çanta Yapılışı 9

Kadife İpten Tavşan Çanta Yapılışı 10

Zincir üzerine sık iğnelerle yapıyoruz. Örmesi kolay. 2 tane tavşan örüyoruz. Yan kısımları ise şerit örüp birleştiriyoruz. Dikerek birleştirebilirsiniz.

Kadife İpten Tavşan Çanta Yapılışı 12

Aşağıda gördüğünüz görsellerde olduğu gibi farklı şekillerde de tavşan çantalar örebilirsiniz.

 

Kaynak : http://handmadev.com/p/chart-moc-tui-len-tho

https://www.bloglovin.com/blogs/beautiful-skills-crochet-knitting-quilting-18832375/little-bunny-bag-free-pattern-7131669513

https://ngoclanhandmade.blogspot.com/2021/02/huong-dan-moc-tui-xach-tho-trang-bang.html?m=0

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler