Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sırt Çanta Yapımı Anlatımlı

Penye ip örgü modellerinden güzel bir çanta anlatımı hazırladık. Büyük küçük herkesin severek kullanacağı örgü çanta modellerinden. Örgü sırt çantası modelleri bana daha kullanışlı geliyor. Özellikle çocuk olduktan sonra. İçine bir sürü eşya alıyor. Gezintiye çıktığımızda çocukla daha iyi ilgileniyor elinden rahatça tutuyoruz. Çanta omzumdan düştü, öne geldi gibi dertler olmuyor. Az sonra paylaşacağımız sırt çanta yapımı anlatımlı modeli kız çocuklarınıza, genç kızlarınıza, kendinize örebilirsiniz. Okulda da kullanılabilecek çok hoş bir model. Tığ işi sırt çantasının yapılışına geçmeden önce daha önce paylaştığımız örgü çantalara bir göz atalım. Dantel motifli sırt çantası yapılışı deri aksesuarlarla tamamladığımız çantalardan. Yine kapak kısmını da dantel örnekleriyle tamamlayabilirsiniz. Örgü sırt çantası anlatımlı model daha kolay örneklerden. Kolay olması sizi yanıltmasın bittiğinde çok şık duruyor. Son olarak motiflerle ördüğümüz çantamızdan bahsedelim. Evde kalan ipleri değerlendirmek için en güzel örgü modellerinden biri. Örgü sırt çantası yapımı. Adım adım tarifini paylaşmıştık. Daha fazla el yapımı çanta örme modellerine önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni tarifimize geçelim.

Penye İple Sırt Çantası Nasıl Örülür?

2 farklı rengin uyumuyla örülmüş çok hoş bir çanta. Sizde sevdiğiniz renkleri kombinleyerek örebilirsiniz. Çantayı illa 2 renkli olarak örmek zorunda değilsiniz. Tek renk olarak da örebilirsiniz. Sırt çanta yapımı anlatımlı modelde 7 mm tığ kullanılmış. Yağ yeşili renkten 50 m, gri renkten 230 m kullanılmış. Fermuar uzunluğu 50 cm. Çanta için ayrıca askı, manyetik klips kullanacağız. Tabi dilerseniz askıları da örgüden yapabilirsiniz.

Sırt Çanta Yapımı Anlatımlı 1

Sırt Çanta Yapımı Anlatımlı

Sırt Çanta Yapımı Anlatımlı 2

Sırt Çanta Yapımı Anlatımlı 3

 

Evet çantamızın bittiğinde nasıl görüneceğine göz attık. Şimdi ise nasıl örüldüğünü izleyelim. Tüm detaylarıyla sırt çanta yapımı anlatımlı model tarifi. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler