Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Miki Çanta Yapılışı

Çocuklar için çok sevimli bir çanta örüyoruz. Örgü miki çanta yapılışı. Çocuklar bayılacaklar. Tığ işi örgü modellerinden amigurumi tekniğiyle ördüğümüz çantaları çok seveceksiniz. Çocuklarımız ellerinden hiç düşürmeyecek. Evin içinde oyun çantaları dışarıya çıkarken malzemelerini koyacakları şık bir çantaları olacak. Maskeler, kolonyalar, küçük bir su ve gözlükleri sığabilir. Yada sadece oyuncaklarını koyabilirler. Eğer çantanın boyutlarını küçük bulursanız tur sayılarını artırarak daha büyük çantalar örebilirsiniz. Tığ işi çanta modellerinden çocuklarımız için ördüğümüz farklı örneklere bir göz atalım. Orman korosu çanta yapılışı birkaç modeli uyarlayarak yapılışını bulacağınız örneklerle dolu. Amigurumi sırt çantası yapımı kızların çok seveceği modellerden. Amigurumi oyuncak modelleriyle süslediğimiz örneklerden. Örgü çocuk çanta modelleri için önceki tarifleri inceleyebilir beğendiğiniz örnekleri çocuklarınız için örebilirsiniz. Amigurumilerden, tığ işi örneklerden, şiş örgü örneklerinden çantalar örebilirsiniz. Şimdi çocuklarımız için öreceğimiz örgü miki çanta yapılışına geçelim.

Amigurumi Miki Çanta Nasıl Örülür?

Kırmızı, siyah, sarı iplerle ördüğümüz çok sevimli bir çanta. Örgü miki çanta yapılışı. Disney kahramanlarından en sevdiğimiz figürlerden biri. Çantayı sık iğnelerle örüyoruz. Minicik bir çanta. Çocuklarımız içlerine sevdiği minik oyuncakları koyabilirler. Çantanın boyutlarını kalın ip kullanarak, tur sayılarını artırarak büyütebiliriz. Bu haliyle sadece oyun çantası olacaktır.

Örgü Miki Çanta Yapılışı

Örgü Miki Çanta Yapılışı 1

2 güzel videoyla  çantamızı örüyoruz. Elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. 3,5 – 4 mm tığ kullanılarak örülmüş bir çanta. Tüm detaylarıyla örgü miki çantayı izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler