Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Wayuu Çanta Askısı Nasıl Yapılır?

Wayuu çanta bugünlerde çok örülüyor. Çantanın askıları ise ayrı bir tarz . Yapmakta çok zevkli. Wayuu çanta modelleri yapıp askılarını nasıl yapsam diye düşünenler için güzel bir video hazırladık. Bu video ile artık wayuu çanta yapmak daha kolay.

Önceki yazılarımızda sizlere wayuu çanta yapımı ile ilgili yazılar hazırlayıp paylaşmıştık. Bir yazımızda wayuu çanta nasıl yapılır bahsetmiştik. İçinde birbirinden güzel örgü çanta modelleri var. Tabi birde askı yapılışı paylaşmıştık. Yine yoğun istek üçerine wayuu mochilla bag yapımından ve şablonlarından oluşan güzel bir yazı yayınlamıştık. Bugün sadece askı yapımından bahsedeceğiz. Videoda desen yapılışı ayrıntılı olarak verilmekte. Orta kalınlıkta bir ip tercih edebilirsiniz.

Farklı tarzda çanta isteyenleri unutmadık. Sayfamızda birçok modele ulaşabilirsiniz. Onlardan sadece bir tanesi şiş örgü çanta modeli. Oldukça şık. Videolu anlatımla yayında.

Wayuu Çanta Askısı Yapılışı

Yanlış bilmiyorsam çantaların askısını yaparken ipleri büküyorsunuz. Ve aralarından geçirerek desenleri oluşturuyorsunuz. Videoda desen oluşturma ayrıntılı olarak gösterilmiş. Yaptığınız diğer çanta modellerinde de kullanabilirsiniz. Kemer yapabilirsiniz kendinize, bileklik yapabilirsiniz. Çok şık oluyor desenleri.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler