Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Örgü Çanta Modelleri

Bu ara örgü çanta modellerine, farklı tarzda yapılmış çanta modellerine sıkça yer verdik. 2019 yılına girdiğimizde poşetler paralı oldu. Ve hepimiz çanta modelleri örmeye, dikmeye başladık. En güzel çantaları örüp alış verişlerimizde kullanıyoruz. Örgü çanta örneklerinde birçok farklı ip kullandık. Penye ipler, pamuklu makrome ipleri, koton ipler gibi. Birazdan paylaşacağımız modelde koton iple örülmüş bir model. İçine astar geçirerek istediğiniz zamanda kullanabilirsiniz. Sadece alış verişlerde değil. El yapımı file çantaları kullanılıyor genelde alış verişlerde. Pirinç örneğinden çanta yapımı örüp ister alışverişte ister yazın tatilde, ister örgü malzemeleriniz yerleştirecek şekilde her zaman kullanabilirsiniz. Üzerini örgü aplike modelleri ile de süsleyebilirsiniz. Dışına pvc kaplayarak plaj çantası modelleri olarak kullanabilirsiniz. Yazlık örgü çanta modelleri olarak da kullanabileceğiniz bir model. Birazdan paylaşacağımız örnekte aynı şekilde. Yaz kış kullanabilirsiniz. Gelelim şimdi yeni tarifimiz tığ işi örgü çanta modelleri yapılışına.

Örgü Çanta Nasıl Yapılır?

Tığ işi örgü çanta modelleri yapılışı için şema hazırladık. Şemadan takip ederek çantayı rahatlıkla örebilirsiniz. Trabzan ve zincirlerle örülen bir model. Şemada kullanılan sembollerin ne anlama geldiğini sizlere vereceğiz. Eğer takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. Çantanın boyutlarını kendi zevkinize göre istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Tığ İşi Örgü Çanta Modelleri 3

Tığ İşi Örgü Çanta Modelleri 4

Tığ İşi Örgü Çanta Modelleri 2 Tığ İşi Örgü Çanta Modelleri 5

Taban ve üst şemayı gördük. Şemada daire zincir, x sık iğne, üzerinde çizgi olan uzun çizgi trabzan, küçük n ise ilmek kaydırma anlamına geliyor. Çanta askısını kendi istediğiniz boya göre ayarlayabilirsiniz.

Tığ İşi Örgü Çanta Modelleri 6

Tığ İşi Örgü Çanta Modelleri 1

Tığ İşi Örgü Çanta Modelleri

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler