Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çantalı Amigurumi Uyku Arkadaşı Yapılışı

Amigurumi modelleriyle devam ediyoruz. Sırada çok hoş bir projenin yapılışı var. Yabancı örgü modellerinden. Hediyelik fikirler olarak düşünebileceğiniz örgü oyuncak modellerinden. Bebek görme hediyesi, doğum günü hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Çantanın içinde çorap, bebek örgüleri, bebek toka modelleri, bebek saç bantları, bebek patik modelleri, bebek yelekleri gibi diğer örgülerinizi koyarak hediye edebilirsiniz. İlk bakışta amigurumi uyku arkadaşı gibi duruyor. Ki öylede. Ama içinde birde çanta barındırıyor ki buraya küçük eşyalar koyabiliriz. Özellikle hediye olarak düşünüldüğünde. Amigurumi örmeye yeni başlayanlarında rahatlıkla öreceği uyku arkadaşı modellerinden. Çabuk bitiyor. Hızlı ilerliyor.

Amigurumi uyku arkadaşı modellerinde yeni tariflere zaman zaman değiniyoruz. Amigurumi uyku arkadaşı modelleri ilk paylaştığımız andan itibaren çok sevilen modellerden. Mesela diş kaşıyıcı ile birlikte ördüğümüz örgü kolay uyku arkadaşı yapımı çok beğeneceğiniz rahatlıkla öreceğiniz modellerden. Uyku arkadaşların battaniyesini sadece örgü ile değil müslin battaniyeler, pazen battaniyeler veya pamuklu kumaşlarla da yapabilirsiniz. Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız battaniyeli uyku arkadaşı nasıl örülür göz atabilirsiniz. Hazırsanız hemen yepyeni çantalı amigurumi uyku arkadaşı yapılışına geçelim.

Amigurumi Uyku Arkadaşı Nasıl Örülür?

Yepyeni içinde küçük sürprizleri barındıran uyku arkadaşı yapımı hazırladık. Amigurumi tavşan, amigurumi ayıcık, amigurumi bebek, amigurumi aslan gibi modellerle çok güzel uyku arkadaşları örebilirsiniz. Önceki içeriklerimizin içinden birçok ücretsiz tarife ulaşabilirsiniz.

Çantalı Amigurumi Uyku Arkadaşı Yapılışı 1

Çantalı Amigurumi Uyku Arkadaşı Yapılışı

Hazır mısınız? Yepyeni çantalı amigurumi uyku arkadaşı yapılışına geçiyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler