Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Rulo Kalemlik Nasıl Dikilir?

Parça kumaşları değerlendirmelik çok güzel bir kalemliğin yapılışını hazırladık. Rulo kalemlik nasıl dikilir? Adım adım detaylarıyla kalemliğin nasıl dikildiğini öğreneceğiz. Daha sonra kendimize, çocuklarımıza renk renk desen desen kalemlikler dikeceğiz. Rulo kalemlik modellerinde döşemelik kumaşlar, kot kumaşlar, pamuklu kumaşlar gibi birçok çeşidi kullanabilirsiniz. Bu güzel modelden yola çıkarak çeşitli şekillerde kullanım amacına sahip kalemlik modelleri dikebilirsiniz. Kendiniz için şişlerinizi, tığlarınızı içine koyacağınız çantalar dikebilirsiniz. Eşinize tornavidalarını, alet edevatlarını koyacakları takım çantası modelleri dikebilirsiniz. Boyalarımızı, makyaj malzemelerimizi, hobi malzemelerimizi, fırçalarımızı koyacağımız çantalar dikebiliriz.

Örgülerle, kumaşlarla, plastik şişelerle çok güzel kalemlikler yapmıştık. Biraz onlardan bahsedelim. Mesela plastik kanvaslarla kalemlikler yapabilirsiniz. Eğer nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız plastik kanvas ile kalemlik nasıl yapılır içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Eski kottan kalemlik nasıl yapılır diğer projelerimizden. Kot pantolonların ceplerini kesip biçerek kalemlikler yapabiliriz. Atık malzemelerden kalemlik yapımı ilginizi çekecek modellerden. Çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Gelelim şimdi çok amaçlı kullanacağımız rulo kalemlik nasıl dikilir öğrenelim.

Kumaştan Rulo Kalemlik Dikimi

Elimizde olan kumaşları değerlendirerek çok kullanışlı kalemlikler dikiyoruz. Seyahatte çantanızda bulundurabileceğiniz, okulda evde severek kullanacağınız bir kalemlik. Malzeme olarak renkli kumaşlar, lastik, makas, dikiş makinesi, toplu iğneler, yapışkanlı elyaf kullanıyoruz.

Rulo Kalemlik Nasıl Dikilir?

Kalemliğimizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok kullanışlı eğer kalemliği beğendiyseniz ve dikmek istiyorsanız buyurun hemen videoya geçelim. Detaylarıyla rulo kalemlik nasıl dikilir öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler