Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Katlanabilir Bez Çanta Yapımı

Sizlere evinizde olan kumaşlarla alış verişlerinizde kullanabileceğiniz katlanabilir bez çanta yapımı hazırladık. Adım adım resimlerle nasıl dikildiğine göz atacağız. Yazı içinde yine kalıbı da bulacaksınız. Parçaları birleştirerek kalıbı oluşturabilirsiniz. Veya bir plastik poşeti keserek kalıp oluşturabilir ve çanta dikiminde kullanabilirsiniz. Sizlere zaman zaman dikiş projelerinden bahsediyoruz. Çantaların paralı olmasından sonra çantalar ördük, çantalar diktik. Marketlerde, pazarlarda kullanmak için. Örgü file yapımı en çok kullandığımız, ördüğümüz çantalardan sanırım. Kumaş çanta dikimi için eski pantolonlarınızı kullanabilirsiniz. Eski kotları değerlendirmek bu çantalar için iyi bir fikir. Kullandığınız çantaların içine koyabilir ve ihtiyacınız olduğunda hemen kullanabilirsiniz. Arabanızda bulundurabilirsiniz. Katlanabilir bez çanta yapımı dikip sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hemen çantamızın kalıbına ve dikim aşamalarına geçelim.

Kumaştan Pazar Çantası Yapımı

Katlanabilir bez çanta yapımı oldukça kolay. Herkes tarafından rahatlıkla dikilebilir. Astarlı, astarsız çalışabilirsiniz. İstediğiniz kumaşları kullanabilirsiniz. Kot kumaşlar, parça kumaşları değerlendirmek için bu çantayı kalıpları kullanabilirsiniz.

Önce çantamızın kalıplarını görelim. Kalıpları birleştirerek bütün oluşturacağız. Plastik poşeti kesip kendinize kalıp yapabilirsiniz.

Kalıplar bu şekilde. Astar kumaşa ve asıl kumaşımıza kalıbı uygulayıp dikiş paylarını bırakarak kesiyoruz. Tabi önce kalıpları birleştiriyoruz. Evde bir poşeti kesebilir ve kalıp oluşturabilir ve aynı adımları, aynı cebi dikerek katlanabilir bez çanta yapımını dikebiliriz.

Çantamızı da diktik. Cepli, katlanabilir, kullanışlı bir çanta. Her renkle, her boyutta çalışabilirsiniz. Çantamızda az yer kaplayacak alış verişlerde kullanacağımız bir çanta.

Katlanabilir Bez Çanta Yapımı 30

Katlanabilir Bez Çanta Yapımı 32

Katlanabilir Bez Çanta Yapımı 33

Katlanabilir Bez Çanta Yapımı 34

Katlanabilir Bez Çanta Yapımı 35

Katlanabilir Bez Çanta Yapımı 13

Katlanabilir Bez Çanta Yapımı 4

Katlanabilir Bez Çanta Yapımı 36

Kaynak : http://www.handmadiya.com/2015/07/market-bag-and-pouch.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler