Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bluz Süsleme Modelleri, Videolu

Bu tekniği birçok elbise süsleme fikrinde kullanabilirsiniz. Video yabancı ama yapılan işlemler net olarak belli oluyor. Beğendiğiniz bir deseni kıyafetinizin üzerine çizip içini çeşitli boncuklarla doldurarak çok şık hale dönüştürebilirsiniz. Bir moda dergisinden çıkmış, bir defileden almışsınız gibi. Giysi süsleme modellerinizi kazaklarınız, bluzlarınız, gömlekleriniz, hırkalarınız, pantolonlarınız, etekleriniz ve her kıyafetiniz için uygulayabilirsiniz. Gömleklerinizin, bluzlarınızın yakasını süslemede kullanabilirsiniz bu tekniği. Kol kenarlarına uygulayabilirsiniz. Danteller ekleyebilirsiniz. Kıyafetinize uygun bir kumaş ile süsleyebilirsiniz. Elbise süsleme malzemelerini istediğiniz gibi çeşitlendirebilirsiniz. Düz bir tişörtü üzerine şablon uygulayarak ve boyayarak süsleyebilirsiniz. Bu fikrimize uygun dudak baskılı tişört evde nasıl yapılır ayrıntılı bir şekilde göstermiştik. Başka bir kıyafetinizde bulunan nakışı yine başka bir kıyafetinize taşıyabilirsiniz. Evde işlemeli ceket yapımı, etek yapımı, bluz yapımı yapabilirsiniz. Çantalarınız üzerine işlemeler yapabilirsiniz.

Giysi Süsleme Kıyafet Yenileme

İlk işimiz hangi kıyafetimizi yenileyeceğimize karar vermekle başlıyor. Daha sonra nasıl bir desen uygulaması yapacağız. Ve hangi boncukları kullanacağız. Tek bir çeşit boncukla işleme , süsleme yapabileceğiniz gibi çeşitli renklerde, ebatlarda, özelliklerde taşlarda kullanabilirsiniz. Pullar, taşlar, cam boncuklar, boru boncuklar ve diğer çeşitlerde boncuklar kullanabilirsiniz. Biz aşağıdaki deseni kullandık.

Bluz Süsleme Modelleri 8

Ve kullandığımız boncuklarla ortaya çıkan sonuç. Bluzunuzun istediğiniz yerine süsleme yapabilirsiniz. Kollarına, etek ucu ve kol uçlarına, omuzlarına, yaka kısmına. Tamamen tercih sizin. Ve beğendiğiniz herhangi bir deseni kullanabilirsiniz. Biz modelde omuz kısımları için süsleme yaptık.

Bluz Süsleme Modelleri 3

Bluz Süsleme Modelleri 2

Bluz Süsleme Modelleri 1

Bluz Süsleme Modelleri

Bluz Süsleme Modelleri 5

Bluz Süsleme Modelleri 4

Bluz Süsleme Modelleri 6

Bluz Süsleme Modelleri 7

Şimdi de farklı bir şekilde kazak süslemenin nasıl yapıldığını videolu olarak görelim.

Kaynak : https://www.facebook.com/pg/FernandaHerthel/photos/?tab=album&album_id=1615973278669221

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler