Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kum Boncuktan Yüzük Yapılışı

Örgü modellerine, iğne oyalarına biraz ara veriyoruz. Kum boncuktan yüzük yapılışına geçiyoruz. Çok beğeneceğimiz çok şık duran yüzükler hazırladık. Çeşitli hobilerden yüzük yapılışından bahsetmiştik. İğne oyalarından, tığ oyalarından, mekik oyalarından çeşitli takılar yaptık. Mesela makrome yüzük çok beğeneceğiniz modellerden. Yüzükler dışında kolyeler, aksesuarlar da yapabilirsiniz. En güzel modeli sevilen film Titanikte gördüğümüz kolyenin yapılışı. Titanic okyanusun kalbi kolye yapılışı. Gerçekten ayırt edilemeyecek güzellikte. Boncuk ve pullardan yapılmış aksesuarları inceleyebilir sizde sevdiğiniz modelleri yapabilirsiniz. Boncuktan yüzük yapımı anlatımlı olarak videoda yer alıyor. Aynı anda 4 yüzüğün yapılışını öğreneceğiz. Çeşitli boylarda yapılarak eklem yüzüğü modelleri olarak da yapılabilir. Boncuktan bileklik modelleri olarak da yapabiliriz.

Kum Boncuktan Yüzük Nasıl Yapılır?

Beyaz ve gold boncuk yan yana geldiğinde hiç bu kadar güzel olmamıştı. 4 farklı güzel modelde yüzük yapıyoruz. Boru boncuklar, kum boncuklar ile yapılmış en güzel modellerden birkaç tanesi. Lastik iple yüzüklerimizi yapıyoruz. Bu yüzden parmaklarımıza rahatlıkla uyacaktır.

Kum Boncuktan Yüzük Yapılışı

Yüzüklerimiz bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Beyaz boncuklar, gold boncuklar, lastik ipler ve boru boncuk kullanıyoruz. Sonrasında videoyu izleyerek yüzüklerimizi yapabiliriz. Halhal veya bileklik olarak da çok şık duracak modelleri mutlaka incelemelisiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler