Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Düğmelerle Yapılmış Harika DIY Fikirleri

Düğmelerle yapılmış harika dıy fikirleri hazırladık. Gömleklerimizden, montlarımızdan kalan düğmelerle şahane çalışmalar hazırladık. Tişört süslemeleri, abajurlar, bileklikler, duvar süsleri, takı modelleri, küpeler, çerçeveler yapabiliriz. Az sonra inceleyeceğimiz galeride fikir verecek birçok çalışmayı inceleyeceğiz. Daha sonra elimizde olan düğmelerle beğendiğimiz kendin yap projelerini ev dekorasyonumuz için hediyelik fikirler için uygulayacağız. Düğme ile yapılan süslemeler tatil günlerinde çocuklarımızda birlikte yapacağımız okul öncesi etkinlikleri ve yapılışları olarak da düşünebiliriz. DIY fikirlerinde çeşitli süslemeler yapabiliriz. Mesela kartondan harf süsleme çok hoşumuza gidecek yine çocuklarımızda birlikte yapabiliriz. Hobi dünyasına ait birçok çalışmayı kendimiz veya çocuklarımızla birlikte yapabiliriz. Tatil günlerinde, ödev çalışmalarında mola verdiklerinde yapacakları hobi çalışmaları onlarında çok hoşuna gidecektir.

Düğmelerle Yapılmış Harika DIY Fikirleri 57

Düğmelerle Yapılan Tasarımlar

Renk renk düğmeler, çeşit  çeşit modellerle yapılmış harika çalışmalar var galeride. Çerçeveler, bebek odası dekorasyonu için tasarımlar, kıyafet yenileme fikirleri, süslemeler… Galeride neler var neler. Abajur süslemeleri var mesela. Daha önce kullandığımız abajurları renkli düğmelerle süsleyerek yepyeni bir hale çevirebiliriz. Yeni tasarımlar oluşturabiliriz.

Şimdi bizlere fikir verecek düğmelerle yapılmış harika dıy fikirlerini inceleyelim. Sonra beğendiğimiz modelleri yapmaya koyulalım.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler