Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Gelin Tacı Tokası Yapımı

Gelin aksesuarlarından bugün taç yapımından bahsedeceğiz. Gelin tacı tokası yapımı hazırladık. İncili gelinlerin keyifle kullanacağı aksesuarlardan. Farklı renk boncuklardan da yapılabilir. Kırımız renk boncuklarla kına geceleri aksesuarları olarak hazırlanabilir. Siyah, mor gibi farklı renklerle nişan, söz gibi özel günleriniz için hazırlayabilirsiniz. Hobi dünyasında gelinler için damatlar için çok özel aksesuarlar hazırladık. Mesela gelin çiçeği yapımı. Yapay gelin çiçeği yapımı lalelerden oluşan bir buket. Lavantalardan, kır çiçeklerinden, sevdiğiniz yapay veya kuru çiçeklerden buketler hazırlayabilirsiniz. Dıy düğün için gelin tacı yapılışı hazır taç üzerine taş, boncuk, inci dantel gibi aksesuarları yapıştırarak yapabilirsiniz. Ünlü markalarda gördüğümüz çok pahalı gelin tacı yapımı çiçekli, gelin tacı yapımı incili modelleri kendiniz yapabilirsiniz.

Gelin saç aksesuarlarından bahsettikten sonra kullanacağımız farklı aksesuarlar da var. Özel günlerimiz için kendi ellerimizle hazırladığımız özel aksesuarlar. Kına gecelerinin vazgeçilmez aksesuarı. Gelin kına tefi yapımı. Hatta tefin yanında takım olarak bileklikler, kına keseleri yapabilirsiniz. 90 değişik ve en güzel gelin saçı modellerinden en güzel modelleri seçip en güzel aksesuarları yapıp özel günleri tamamlayabilir, en güzel en özel en mutlu şekilde yaşayabilirsiniz.

İncili Gelin Tacı Nasıl Yapılır?

Damla boncuk incilerle, renkli taşlarla özel günümüz için en güzel modelde taç yapıyoruz. Gelin tacı tokası yapımı. Adım adım boncuklarla tacımızın nasıl yapıldığını videodan izleyeceğiz. Basit göründüğüne bakmayın. Saçta kullanıldığında çok hoş duruyor.

Gelin Tacı Tokası Yapımı

Evet tacımız bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok zarif görünüyor değil mi. Eğer sizde tacı yapmak isterseniz hemen altta bulunan videoyu izlemeniz yeterli.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler