Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

90 Değişik ve En Güzel Gelin Saçı Modelleri

Düğün hazırlığında olanlar için muhteşem gelin saçı modelleri hazırladık. Her gelin çok güzeldir ve çok özeldir. Gün onun günüdür ve her şeyin en iyisini en güzelini ister. Gelinlik modelleri , gelin buketi, gelin makyajı, duvak modelleri ve gelin  saçı ile en iyisi olmak ister her gelin. Kimsenin daha önce yapmamış olduğu en güzel modelleri, kendine yakışan en iyi saç ve makyajı ister. Bizde bugün sizlere her geline yakışacak muhteşem saç modelleri hazırladık. Aksesuarlarla daha da şık hale getirilen taşlar. Çiçekler, boncuklar, inciler, danteller kullanabilirsiniz saçlarınızda. Yapay çiçekler kullanabilirsiniz. Canlı çiçekler kullanabilirsiniz. Taraklı gelin tokaları kullanabilirsiniz. Gelin saç aksesuarları modelleri kullanabilirsiniz. En güzel örnekleri birazdan göreceksiniz.

Gelinler için gelin arabası süsleme modelleri de çok önemlidir. Bir fikir olarak gelin araba süslemede amigurumi gelin damatları arabanın ön kısmına yerleştirebilirsiniz. Çok güzel ve özgün olacaktır. Arkadaşlarınız için çok şık evde nedime bileklikleri yapımı yapabilirsiniz. Eğer kış gelini iseniz aksesuar olarak çok zarif gelinlik üzerine şal modelleri kullanabilirsiniz.

Gelin Saçı Modelleri 2017

En özel ve en güzel günün , hayatınız boyunca unutamayacağınız anın saç modellerini sizler için hazırladık. Beğendiğiniz modelleri sizde kendi düğününüzde yaptırabilirsiniz. Her bir model çok güzel. Ve hepsine bayılacaksınız. Ben tek tek inceledim hepsini ve çok beğendim. Sizlerinde çok beğeneceğini düşünüyorum. Şimdi birlikte 90 dan fazla gelin saçı modellerini inceleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler