Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boşnak Topuzu Modelleri ve Yapılışı

Düğünlerinizde, nişanlarınızda, kına gecelerinde uygulayabileceğiniz saç modelleri hazırladık. Boşnak topuzu modelleri ve yapılışı. Maalesef bu modellerin ayrıntılı yapılışı yok. Ama tabi gittiğiniz kuaföre beğendiğiniz modelleri gösterdiğinizde en güzelini yapacaktır. Örgü saç modellerinden topuzlar yapabilirsiniz. Topuzları yaparken modeldekiler gibi çeşitli aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Boşnak saçı ve makyajı bence biraz yani bana göre biraz abartılı duruyor. Sanırım ben fazla makyajı sevmediğim için. Gelinler en zarif en sade makyajı yapmalı bana göre. Ben kıyafetlerini çok beğeniyorum. Kına kıyafetleri, gelinlikleri çok güzel. Bayılıyorum kıyafetlerine. Topuz modellerini incelerken kıyafetlerini de inceleyeceği. Düğün saç modellerinden daha önce paylaştığımız modeller var. 90 değişik ve en güzel gelin saçı modellerini inceleyebilir. Beğendiğiniz örnekleri en özel günlerinizde yaptırabilirsiniz. düğün saç modellerinde de harika örnekler var. Yıla takılmayın her sene hiç modası geçmeyen örnekler.

Boşnak Gelin Topuzu

30 dan fazla boşnak topuzu modelleri ve yapılışı örnekleri var. Kıyafetler harika, saçlar güzel. Kullanılan aksesuarlar çok güzel. Saçta kullanılan aksesuarların bazılarını gold renkli taşlarla, pullarla evde kendiniz de yapabilirsiniz. Telkari aksesuarlar var galeride. Boncuklu aksesuarlar, incili aksesuarlar, yapay çiçeklerden aksesuarlar kullanabilirsiniz. Boşnak gelin topuzu modellerinden 2 güzel video izleyelim.

Çok güzel ve gösterişli modeller. Taçlarla, incilerle, taşlı boncuklarla saçlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Hadi şimdi birbirinden güzel modelleri inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler