Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çocuk Okul Saç Modelleri ve Yapılışları

5 farklı modelde kız çocuk okul saç modelleri hazırladık. Karne günü için saç modelleri olarak mezuniyet saç modelleri olarak yapabiliriz. Bayram için saç modelleri olarak yapabiliriz. Uzun saçlar için de kısa saçlar içinde çok güzel modeller var. Örgü saç modelleri yapılışlarında saçınıza uygun olan beğendiğiniz modelleri yapabilirsiniz. Basit çocuk saç modelleri ile çocuklarımızı özel günlere hazırlayabiliriz. Doğum günü saç modelleri, yakınların nişanlarına, sözlerine giderken uygulayabilecekleri saç modelleri, düğün saç modelleri olarak yapabiliriz. Kız çocuklarına örgüler çok yakışıyor. Saçımızın uzunluğuna, kısalığına göre çok güzel örgülü saç modelleri yapabiliriz. Basit abartıdan uzak topuz saç modelleri yapabiliriz. Papatyalı tokalar, incili tokalar ile saçlarımızı süsleyebiliriz. Uzun saç modelleri, kısa saç modelleri için önceki içeriklerimizde de çok güzel modellerin yapılışına ulaşabilirsiniz. Şimdi çocuk okul saç modelleri ve yapılışlarını incelemeye geçelim.

Çocuk Okul Saç Modelleri ve Yapılışları 5

5 Farklı Modelde Çok Güzel Saç Modelleri

Şekildi tekniklerle yapılmış örgülü saçlar ve topuz hazırladık. Örgülerimiz arasına papatyalar taktık. Kız çocuk okul saç modelleri kolay şekilde yapabilirsiniz. Yandan örgüler, sepet örgüler, balık sırtları yapabilirsiniz.

İlk olarak uygulayacağımız saç modellerini yakından inceleyelim.

Çocuk Okul Saç Modelleri ve Yapılışları 4

Çocuk Okul Saç Modelleri ve Yapılışları

Çocuk Okul Saç Modelleri ve Yapılışları 2

Çocuk Okul Saç Modelleri ve Yapılışları 1

Çocuk Okul Saç Modelleri ve Yapılışları 3

Hepsi çok güzel. İlk video ile en güzel saç modelleri okul için yapılışını öğrenelim. Yandan kolay örgülerle yaptığımız saç modeli ve üzerinde tokaları da kullandığımız hepimizin yapabileceği modelin yapılışına geçiyoruz.

İkinci modelimiz de burgu desenli olarak yaptığımız örgülerden.

3. modelimizde at kuyruğu yapıyoruz. Ve aralara örgüler serpiştiriyoruz.

4. model ise örgülü toputlardan.

Son model örgülü yaptığımız çapraz bağladığımız desenlerden.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler