Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Basit Çocuk Saç Modelleri

Bugün sizlere çok güzel çocuk saç modelleri hazırladık. Mart ayından itibaren evlerimiz birer okul oldu ve derslerini internet üzerinden görüyorlar. Eylülde 1 aylık bir süreçte okula gittiler ama salgının artması, covit 19 un iyice artmasından dolayı tekrar okullar tatil oldu. Evlerimiz okul olmaya devam etti. Tabi evler okul gibi olmuyor. Bizler, anneler zorlanıyoruz çocuklar derse oturmak istemiyor. Burası okul değil ki diyor. Saçlar başlar dağınık ev kıyafetleri ile derse giriyorlar.

Güne güzel başlamak evden çıkıp okula gidecekmiş gibi çocuklarını hazırlamak isteyenler için ileride okullar açılacak okullar açıldığında çocuklarının saçlarını yapmak isteyenler için basit çocuk saç modelleri hazırladık. Galeride harika modeller var. Kısa saç modelleri, uzun saç modelleri, kolay saç örgü modelleri ve yapılışları var.  Çocuklarınızın beğendiği modelleri yapabilirsiniz. Güne güzel başlayarak daha çok adapte olacaklardır derslere. Kötü günler bir nebze olsun güzelleşebilir. Çocuk saç topuz modelleri, örgülü saçlar, fiyonk topuz modelleri ile güne başlayalım.

Evde Yapılabilecek Çocuk Saç Modelleri

Evde yapılabilecek çocuk saç modelleri var sırada. Bazı örneklerin yapılışı mevcut. Bazılarının ise yok. Resme bakarak çocuklarımızın saçlarını yapabiliriz. Uzun saçlı çocuklar için topuz ve örgülü saç modellerinden oluşan örnekler var. Kısa saçlı çocuklarımız içinde çok güzel modeller var. Yaptığınız saç modellerini güzel tokalarla, fiyonk tokalarla bağlayabilirsiniz. Nedense çocuklar saçlarının taranmasından hiç hoşlanmazlar. Güzel saç modelleri, güzel tokalarla onları motive edebilir ve saçlarını tarayabilir basit saç modellerini çocukların saçlarına uygulayabiliriz.

Çocuklarımızın tokaları için makromeden duvar süsleri yapabiliriz. Çocuklarımızın seçtiği tokalarla saçlarını bağlayabiliriz. Örgü saç modelleri yapılışları altına fiyonk tokalar çok yakışacaktır.

Basit Çocuk Saç Modelleri 55

Takı aslığı çok güzel oldu. Şimdi çok beğeneceğinizi düşündüğümüz saç modellerine geçmek istiyorum. Hadi bu güzel saç modellerinden beğendiklerimizi çocuklarımızın saçlarına uygulayalım.

Saç modellerini inceledik. Şimdi video ile 19 saç modelinin yapılışını izleyelim.

Kaynak : https://dirtydishesmessykisses.com/2019/11/18/7-girl-hairstyles-part-2/

https://justsimplymom.com/2020/02/25/toddler-girl-hairstyles-for-medium-to-long-hair

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler