Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

+90 Değişik Örgü Saç Modelleri

90 dan fazla farklı, değişik örgü saç modelleri. Sizlere hem kendiniz için hem de kız çocuklarınız için yapacağınız çok güzel saç modelleri hazırladık. Galeride kız çocuk saç modelleri ve saç modelleri kadın ile ilgili birçok görsel bulacaksınız. Yapılışları ile birlikte. Yaz geldi. Havalar iyice ısındı ve düğün sezonu açıldı. Davetler başladı. Davetlere ve düğünlere giderken sizlere hazırladığımız galeride kendi kendinize uygulayacağınız çok güzel saç modelleri bayan ile ilgili resimler bulabilirsiniz.

Kısa saç modellerine uygun örnekler, topuz  modellerine uygun örnekler, uzun saç modellerine uygun örnekler, gelin saçı modellerine uygun örnekler ve çocuk saç modelleri ve yapılışı kolay örnekler bulabilirsiniz. Daha önce de çocuklarımız için evde yapılabilecek çocuk saçı örgü modelleri ile ilgili galeri hazırlamıştık. Birçok arkadaşımız düğün ve davetlere giderken uyguladılar. Şimdiki modelleri daha kolay uygulayacaksınız. Çoğu modelin yapılışı mevcut. Hatta sizler için aşağıda videolu olarak birkaç modelin yapılışını hazırladık.

Videolu Kelebek Saç Modeli Nasıl Yapılır

Videolu Kolay Örgü Saç Modeli Yapılışı

Kız Çocuk Fiyonk Saç Modeli Nasıl Yapılır

Saçlarını gür ve dolgun göstermek isteyen arkadaşlarımız daha önce hazırladığımız yazıyı okuyabilirler. Yine kendinize ve özellikle çocuklarınız için uygulayabileceğiniz salyangoz örgü saç modelini davetlere giderken deneyebilirsiniz. Okulların kapanması ile mezuniyet törenlerinde galeride bulunan modellerden beğendiklerini yapabilirler. Birbirinden güzel saç modelleri mevcut.

Saç Modelleri ve Yapılışları

Sizlere hazırladığımız galeride evde rahatlıkla yapabileceğiniz 98 tane pinterest alıntı birçok saç modeli var. Sizin tarzınıza en yakın modeli uygulayabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler