Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çocuk Saçı Örgü Modelleri

Çocuk saçı örgü modelleri denilince ilk akla gelen genellikle kız çocuk saç örgü modelleri oluyor. Annelerin vazgeçilmezi kız çocuklarının saçlarını örmek, kızlarının saçlarını düzenlemek. İşte bizde tam bu noktada sizlere yardımcı olması için örnek saç modellerini hatta saç örgü modellerini bulabileceğiniz bir galeri oluşturduk. Uygulamalı olarak saç örgü modelleri nasıl yapılır derseniz daha önce paylaştıklarımıza bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Buradaki çocuk saç örgü modelleri ile kızlarınıza farklı her ortam için uygun olabilecek bir seçim bulabilmenizi hedeflemeye çalıştım. Akşam yemeğe giderken nasıl bir saç modeli seçmeliden,

23 Nisan saç modeline kadar değişik çocuk saç örgü modellerini uygulayabilirsiniz. Tabi bu arada çok dikkatli olup kızlarımızın canını acıtmadan, sabırlı ve sakin bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmeliyiz. Aksi halde pek bir manası kalmıyor.

Buradaki örgü modelleri ile dilerseniz kendiniz için bile bir seçimde bulunabilirsiniz. Fakat ben herkesin yaşına göre giyinmesini ve tarzını, modasını o yönde uygulaması taraftarıyım. Belki ileride bizim yaş grubumuza göre de bir paylaşım yaparız, güzel olmaz mı? Biraz da kendimizi düşünelim :)

Kız Çocuk Saç Örgü Modelleri

Aşağıdaki galeri de göreceksiniz, ne kadar tatlı kızlarımız var, maşallah diyelim bakerken :)
Allah nazarlardan korusun, insanın bu çocukları ısırası geliyor. Ayrıca bu ısırma işlemi de gerçekmiş arkadaşlar bir bilimsel araştırma haberinde duymuştum. Gerçekten yavrularımızı ısırmak istiyormuşuz :) Neyse konuyu fazla dağıtmadan sizlere kız çocuk saç örgü modellerini hemen sunayım. Birlikte güzel günlere…

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler