Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bayram İçin Saç Modelleri

Bayram yaklaşıyor. Sayılı günler kaldı. Mübarek Ramazan ayını tamamlamak üzereyiz. Tuttuğumuz oruçları Ramazan Bayramıyla taçlandırıyoruz. Bu sebeple kendimize, çocuklarımıza yapabileceğimiz saç modellerinden videolar hazırladık. Hem kısa saç modelleri hem de uzun saç modellerinden hazırlanmış örnekler var. Beğendiğiniz modelleri bayram için saç modelleri olarak yapabilirsiniz. Aynı modelleri sadece bayram için değil okul için saç modelleri, düğün için saç modelleri, özel günler için veya günlük saç modelleri olarak yapabilirsiniz. Çok zarif modellerin içinde olduğu modeller var. Saç modellerinin yapılışını öğrenmeye geçmeden önce daha önce yaptığımız saç modellerine göz atalım.

Uzun, kısa veya orta boy saçlar için yapabilirsiniz. Mesela kız çocuklarına ve kendinize uygulayacağınız karne günü için saç modellerini inceleyebilirsiniz. Bayram için yapabilirsiniz. İçinde bulunan modelleri genç kızlar da uygulayabilirler. Basit çocuk saç modelleri her yaş için uygulanabilecek modellerden. +90 değişik 2016 örgü saç modelleri ilginizi çekecek modası hiç geçmeyecek her zaman uygulanabilecek saç modellerinden oluşuyor. Önceki modellerden bahsettik. Şimdi herkes tarafından çok beğenilen milyonlar izlenen saç modellerinin yapılışını öğrenelim.

Bayram İçin Güzel Saç Modelleri

Örgüler, topuzlar, at kuyrukları… En çok yaptığımız saç modellerinden. Bayrama, düğüne, doğum günlerine, okul için karne için hepsine çok yakışıyor. Bugün bu modelleri içinde kapsayan toplam 22 saç modeli hazırladık. Uzun saç, kısa saç ve orta boy saçlar için uyarlayabilirsiniz.

Sırada 2 güzel video ile bayram için saç modelleri yapılışı hazırladık. O halde videolara geçip nasıl yapıldıklarını öğrenelim.

Bayram İçin Saç Modelleri

Sırada 2. video var.

Bayram İçin Saç Modelleri 1

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler