Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çocuk Saç Topuz Modelleri

Uzun saçlı kızlarımız için çocuk saç topuz modelleri yapılışı hazırladık. Okula giden kızlarınıza uygulayabilirsiniz. Özel günlerde bu kız çocuk saç modellerini uygulayabilirsiniz. Yapılışı da çok kolay. Örgü saç modellerini de uygulayabilirsiniz. Daha önce sizlere saç modelle ile ilgili çok güzel galeriler , yapılış şekilleri hazırlamıştık.

Bugün çocuklarımıza özel paylaşımda bulunacağız. Çocuk saçı örgü modelleri galerimizi inceleyerek birçok modelin yapılışına ulaşabilirsiniz. Fiyonk topuz modelleri de çok güzel duruyor saçlarda. Bugün paylaştığımız çocuk saç topuz modelleri yapılışı da bir çeşit fiyonklu . Sizlere yine önceki yazılarımızda çoraptan topuz saç tokası nasıl yapılır paylaşmıştık. Çevrenizde bulabilirsiniz. Bulamayanlar çorap ile yapabilirler. Model topuz tokası ile yapılıyor. Hem topuzlu hemde fiyonklu çok şık bir model. Düğünler, özel davetler, doğum günleri için uygun bir model.

Çocuk Saç Topuz Modelleri

Çocuk Saç Topuz Modelleri İzle

Çok güzel bir model. Uzun saçlı kızlarınıza bu modeli uygulayabilirsiniz. Eminim çok seveceklerdir. Benim kızımın saçları kısa olduğu için uygulayamıyorum. En fazla topluyorum yada örüyorum. Uzun ise kızlarınızın saçları sizde bu stili uygulayabilirsiniz. Çok güzel bir model. Çocuk saç topuz modellerini nasıl yapacağınız uygulamalı bir şekilde gösteriliyor. Genç kızlarınız içinde yapabilirsiniz. Daha fazla model için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli. Şimdi bu zarif topuz saçın nasıl yapıldığına bakalım.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler