Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Desenli Oje Modelleri

Bu desenlere bayılacaksınız. Her biri o kadar güzel ki. Taşlı modeller, bıyıklı modeller, baykuşlu modeller, ebruli desenler, ekoseler, çizgili modelleri, temalı modeller… Tırnaklarınız için yapacağınız çok güzel desenli oje sürme teknikleri. Daha önce birkaç yazımızda sizlere kolay oje desenleri yapımından bahsetmiştik. Galeride bulunan 117 desenli ojelere bayılacaksınız. Ben bayıldım doğrusu. Taşlarla süslenen modeller de bir harika. Galeri içinde birkaç modelin yapılışına dair resimde bulacaksınız. Çeşitli aparatlarla birçok desen uygulaması yapabilirsiniz. Miki – mini mause, minionlar, baykuşlar, kediler, fiyonklar… Kısacası aklınıza gelebilecek birçok deseni uygulayabilirsiniz.

Tırnaklarınızı penguen desenli oje yapımı ile süsleyebilirsiniz. Kış temasına uygun olarak. İçinde kullanılan tekniklerle farklı desen uygulamaları yapabilirsiniz. Çiçek desenli oje yapımı ile tırnaklarınızda renk renk çiçekler açtırabilirsiniz. Gelincikler, papatyalar, güller… Çeşit çeşit oje renklerini kullanarak zevkinize uygun istediğiniz desende modeller yapabilirsiniz. Her bir tırnağınıza farklı renkte boyayabilirsiniz. Her bir tırnağınıza farklı renk ve desen uygulaması yapabilirsiniz. Temalı birçok uygulamayı da görebilirsiniz.

Oje Modelleri ve Yapılışları

Pembelere, kırmızılar , yeşiller, sarılar, siyahlar , beyazlar, goldlar…. Bir araya gelinde nasıl güzel modeller olduğunu göreceksiniz bu galeride. Hele birde taşlarla süsleyince. Aynı desenleri ayak tırnaklarınız için de uygulayabilirsiniz. Çok güzel modelleri galerimizde bulabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler