Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Eva Kağıdından Çiçek Yapımı

Bu çiçeği her yerde kullanabilirsiniz. Çok güzel ve yapılışı çok kolay. Evadan gül yapımı videoda ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte. Gelin çiçek buketinde kullanabilirsiniz. Saç bandı modellerinde kullanabilirsiniz. Perde süsü yapımında kullanabilirsiniz. Nedime bilekliği yapımında kullanabilirsiniz. Kullanım alanı çok geniş. Renk renk çiçeklerle çok şık ev dekorasyonuna çiçek modelleri yapabilirsiniz. Nedime bilekliği ve tacı ile ilgileniyorsanız böyle bir evadan yapılan çiçekler ilginizi çekebilir.

Eva Süngerinden Çiçek Yapımı

Gerekli olan malzemeler 0, 5 mm kalındığında renkli, ince bir köpük ( eva kağıdı ) yeterli. Makasa, tutkala, ahşap bir çubuğa, yapıştırıcıya, misinaya, tohumlara ihtiyacınız olacak. Videoda ayrıntılı bir şekilde gösteriliyor. Etrafınızda kolayca bulacağınız malzemelerden oluşuyor. Elinizde şekil vererek yapıyorsunuz. Tüm parçaları bir araya getirip çok güzel bir çiçek modeli yapıyorsunuz. Çökme yapmayacak, solmayacak olan güzel çiçeği kapı çelengi modellerinde, saç bantlarında, broş yapımında kullanabilirsiniz. Aklınıza gelen birçok aksesuar yapımında kullanabilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. Yapılışını videoda ayrıntılı bir şekilde göreceksiniz. Sizde yaptığınız uygulamaları bizimle paylaşabilirsiniz. Dileyenler yaptığı bileklik modellerini sitemizde satışa sunabilirler. Hiç bir ücret ödemeden. Şimdi yepyeni modelimizi görelim. İyi seyirler.

Videolu, Eva Kağıdından Çiçek Yapımı

Videolu, Eva Kağıdından Çiçek Yapımı 1

Kaynak : http://tavifa.com/master-class/pionovidnaya-roza-iz-foamirana.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler