Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kartondan Harf Süsleme

Kendin yap süslemelerle devam ediyoruz. Dana önce Dıy karton kutudan harf yapılışını paylaşmıştık. Bugün yaptığımız harfleri çok kolay bir şekilde süslüyoruz. Anneler günü için hediye olarak yapabilirsiniz. Çocuklarınızın odaları için evlenecek arkadaşlarınız için yapabilirsiniz. Kendin yap süslemelerde hediye olduğunda en güzeli oluyor. Kendi emeğinizle özenerek hazırladığınız süsleri sevdiklerinize veriyorsunuz. Eminim onlarda çok mutlu oluyorlardır. Dıy kartondan harf yapımı ve süsleme için yapay çiçekler, pullar, danteller, süsler kullanabilirsiniz. Dıy ahşap harf süsleme pullarla yapılan bir çalışma. Hazır aldığınız ahşap harflerle de kendi yaptığınız kartondan harflere de aynı süslemeleri yapabilirsiniz. Bebek odası için isim süsleme yapılışı ise yünlerle, keçelerle yaptığımız bir süslemeydi. Dekorasyonunuzda kullanacağınız birçok isim süslemeleri yapabilirsiniz. HOME, LOVE, isimlerinizin baş harfleri gibi isimleri yazabilir hayal gücünüzü kullanarak harika süslemeler yapabilirsiniz. Kartondan harf süsleme için birçok malzeme kullanabilirsiniz.

Kartondan Harf Süsleme Nasıl Yapılır?

Hasırlar, artık ipler, yapay çiçekler, kuru çiçekler, kozalaklar, kuru ağaç dalları, danteller, düğmeler, deniz kabukları gibi birçok malzeme ile kartondan harf süslemesi yapabilirsiniz. Birazdan yapacağımız süsleme için renkli ponponlar kullanacağız. Sizde istediğiniz malzemeleri kullanabilirsiniz.

  • Kartondan harfler ( ahşap harflerde olabilir)
  • Renkli ponponlar
  • Yapıştırıcı

Kartondan Harf Süsleme 1

Kullanacağımız malzemeler bu kadar. Yapacağımız işlemde çok basit. Harfler üzerine yapıştırıcı sürüyoruz. Daha sonra ponponları yapıştırıyoruz.

Kartondan Harf Süsleme 3

Tüm işlem bu kadar. Çocuklarımızla birlikte onların isimlerini de yazabiliriz. Güzel bir etkinlik olacak. Okul öncesi etkinlik fikirleri olarak yapılabilir. Sınıf içi etkinlikler olarak yapılabilir. Çok eğlenceli olacak.

Kartondan Harf Süsleme 2

Kartondan Harf Süsleme 4

Kartondan Harf Süsleme

Kaynak : https://marlameridith.com/diy-pom-pom-letters-for-mom/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler