Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli Makrome Bileklik Yapılışı

Makrome modellerinde çok güzel bileklik yapılışıyla devam ediyoruz. Papatya bileklik modelleri, çiçek bileklik modellerinden yeni çok güzel bir örnek. Kendinize, kızlarınıza, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize yapabilirsiniz. Hediyelik fikirler veya satış için çiçekli makrome bileklik yapılışını düşünebilirsiniz. Adım adım nasıl yapıldığını öğrenecek daha sonra en güzel makrome bileklik modellerini örmeye başlayacağız. Öncesinde daha önce yaptığımız birkaç modelden bahsedelim.

Çiçekli Makrome Bileklik Yapılışı

Bu paragrafta daha önce yaptığımız bilekliklerden bahsedeceğiz. İlk bahsedeceğimiz model yine papatya bileklik yapımı olacak. İstediğimiz boyda yapabiliriz. Bileklik, gözlük zinciri modelleri, kolye olarak tasarlayabiliriz. Makrome çiçekli kolay bileklik yapılışını örebilir daha sonra istersek az sonra yapacağımız boncuk papatyalardan da ekleyebiliriz. Boncuk bileklik modellerinden farklı bir model çalışmak isterseniz keçeden boncuk işleme bileklik yapılışına göz atabilirsiniz. Şimdi yeni model çiçekli makrome bileklik yapılışını öğrenelim.

Çiçekli Makrome Bileklik Nasıl Yapılır?

Yine çok güzel bir bileklik daha. İnciler, renkli boncuklarla yapılmış tamamlandığında çok şık duran modellerden. Çiçekleri, papatyaları yaparken araya makrome iplerini de ekliyor birlikte örüyoruz. Renkli makrome ipleri ve renkli boncuklarla yaptığımız bileklik tamamlandığında nasıl duruyor bakalım.

Çiçekli Makrome Bileklik Yapılışı 2

Çiçekli Makrome Bileklik Yapılışı 1

Çiçekli Makrome Bileklik Yapılışı 3

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Çiçekli makrome bileklik yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler