Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Evde Otantik Takı Yapımı

El yapımı otantik kolyelerden güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Adım adım fotoğraflarla yapılışını hazırladık. Malzemeleri temin ettikten sonra evde otantik takı yapımını yapabilirsiniz. Ve her zaman keyifle kullanabilirsiniz. Takı modelleri için farklı modellerin yapılışını hazırlamıştık. Şimdi yeni modelin yapılışına geçmeden önce evde daha önce paylaştığımız modellerin yapılışına geçelim. Mesela Titanik  filminde olan okyanusun kalbi kolyesinin yapılışını hazırlamıştık. İmitasyon. Şahane bir kolye. Firketeyle kolye yapımı örgü ve boncuk ile yaptığımız şahane bir kolyeydi. Aralara pullar, paralar ekleyerek otantik takı olarak örebilirsiniz. Örgü kolye modelleri penye iplerle yaptığımız ve yine boncuklarla süslediğimiz bir model. Kristal boncuklu çiçekli kolye lila rengi boncuklarla hazırladığımız bir örnekti. Daha fazla modelin anlatımı için önceki tarifleri inceleyebilirsiniz. Şimdi evde otantik takı yapımına geçelim.

Kolye Yapımı

Çok zor olmayan harika bir proje. Yaklaşık 4 saat gibi bir sürede bu projeyi tamamlayabilirsiniz. Malzeme olarak madeni para, mercan, akik, turkuaz, misina gibi malzemelere ihtiyacımız olacak. Malzemelerimiz aşağıdaki gibi. Fotoğrafta gördüğünüz malzemeleri temin edebilirsiniz.

Evde Otantik Takı Yapımı 5

Kolyeyi doğal taşlarla yapabilirsiniz. Veya farklı taşlarla da yapabilirsiniz. Şimdi malzemelerimiz hazırsa evde otantik takı yapımının nasıl yapıldığını fotoğraflarla inceleyelim.

Çok güzel bir model. Şimdi boynumuza taktığımızda nasıl durduğuna bakalım. Çok beğeneceksiniz. İşte şahane kolyemiz.

Evde Otantik Takı Yapımı 7

Evde Otantik Takı Yapımı 4

Evde Otantik Takı Yapımı 11

Kaynak : https://www.livemaster.ru/topic/2470263-sozdaem-monisto-ozherele-a-lya-rus

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler